Skocz do zawartości

Ktore lepsze w e46 diesel czy benzyna


matcin84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam pytanie wlasciwie to moj kolega .Ma on zamiar kupic BMW E46 i zastanawia sie co wybrac :diesla czy benzyna tak do 2l poj..Ja posiadam 318i E36 wiec nic mu nie jestem w stanie powiedziec na temat modelu e46.pozdrawiam
Kocham moja Czarnulkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się opowiem za benzyną :) Nowoczesne silniki, szczególnie dobre szóstki rzędowe, a skoro kolegę interesuje do 2 litrów, więc łapie się na 320i. Spalanie nie jest jakieś straszne, osiągi przyzwoite jak najbardziej, no i żadnych obaw o turbinę, czy przepływomierz, które w dieslach lubią foszyć.

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole benzyne sam posiadam 2.0 w e36 a kupel w e46 ma diesla też 2.0 i powiem tak dzień do nocy w porównaniu do mojego diesel fajnie przyspiesza od zera bo juz na wolnych obrotach ciagnie moje auto to 94r i dobrze ciagnie a co dopiero z w e46 gdzie silnik jest już nowszyi lepszy

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral gnojowóz

 

Jezeli masz tylko tyle do powiedzenia na ten temat to lepiej zachowaj to dla siebie. Zanim zaczniesz pisac cokolwiek na forum proponuje ci przeczytac regulamin. Zrozumiesz za co otrzymales pierwsze ostrzezenie.

 

co wybrac :diesla czy benzyna tak do 2l poj.

 

Tematow opisujacych co lepsze i co wybrac byla cala masa.

Proponuje uzyc wyszukiwarki, slowa kluczowe: " diesel czy benzyna" oraz zaznaczyc opcje "szukaj wszystkich slow". Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.