Skocz do zawartości

montaż głosników-jak i jakie?


Jorssen

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam zapytanie-czy ktoś z was montował głosniki w tylnej półce?

wiem ze są tam dwie półki jedna metalowa i z tworzywa druga.mam głosniki 17 cali i chce je tam zamontowac(one są okrągłe).tylko nie wiem jak się za to zabrać,a do tego mam też am rolete.co radzicie? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Post nie w tym dziale.

2. 17 cali to ok 42,5 cm to gdzie one mają tam wejść?

3. Jak już zamontuj adaptery i jajka 6x9.

4. Po co w ogóle głośniki z tyłu?

Powiadają, że używanie szukajki obcina paluchy, porywa dzieci i odmóżdża, ale to chyba bzdura...


http://www.konstel.webs.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze pewnie chodziło o 17cm głośniki. Idzie je zamontować ale na specjalnej podkładce, tak aby okrągły głośnik dobrze dolegał do powierzchni półki, która w tym miejscu płaska akurat nie jest.

Ja mam głośniki o średnicy 22cm przykręcone na podkładce z tworzywa sztucznego.

Nie rozwiercaj blachy, bo w przypadku sprzedaży założysz oryginalne NOKIE i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze pewnie chodziło o 17cm głośniki. Idzie je zamontować ale na specjalnej podkładce, tak aby okrągły głośnik dobrze dolegał do powierzchni półki, która w tym miejscu płaska akurat nie jest.

Ja mam głośniki o średnicy 22cm przykręcone na podkładce z tworzywa sztucznego.

Nie rozwiercaj blachy, bo w przypadku sprzedaży założysz oryginalne NOKIE i po kłopocie.

 

a masz moze jakies zdjecia jak to wyglada(te glosniki w polce)

i jak wygladaja te podkladki z tworzywa?bylbym bardzo wdzieczny.

tylko nie rozumiem troszke jak ma byc tam gleboki bas jak nie ma wycietego kola w blasze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdjęć nie posiadam - natomiast jeśli chodzi o wygląd, to rewelacji nie ma.

Co do głębokiego basu - z głośników 17cm nie uzyskasz głębokiego basu.

Trzeba pamiętać, że system audio składa się z wielu elementów - nie tylko głośniki niskotonowe. Pamiętać trzeba także o zabudowie przodu, gdyż sam tył będzie dawał tylko buczenie.

 

Z tego co ja się orientuję, to raczej niskim kosztem nie uzyskasz dobrej jakości dźwięku, tymbardziej, że w bmw E36 masz z tyłu blachę - więc żadna skrzynka ani tuba bez większego wkładu pracy nie da pożądanego efektu, gdyż dźwięk będzie zamknięty w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.