Skocz do zawartości

Przykładowe koszty serwisu


BarteqMW

Rekomendowane odpowiedzi

lexusem jezdzilem gs300 - i ogólnie nie byłem zachwycony.Niby wszystko ok ale brakowało tego czegoś,wnętrze kiepsciutkie,skóra wyglądała jak z gumowego węża.Zawieszenie tez nic ciekawego,autem bujało i majtało na wszystkie strony.Duzo lepiej jezdzilo mi sie mazdą 929 ten model taki okrągły.Koszty e38 jezeli chodzi o zawieszenie a to najczesciej siada - z wyjątkiem amortyzatorów z edc są do przyjęcia jeżeli posiłkujesz sie zamiennikami i porównywalne z e39.Jezeli chodzi o e39 to zdecydowanie lepiej jezdzilo mi sie e34.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Kolego bez kitu pomysl jeszcze raz z ta e65 bo jak cos kleknie to na prawde potrafi bydle zczołgac czlowieka az strach. to nie jest auto dla normalnych ludzi, zostalo przewidziane dla konkretnych biznesmenow i tak kosztuje obsługa. tak jak mi powiedzieli w serwisie BMW w niemczech "prosze pana to niest jakies 3 czy tam 5 to jest 7 i to musi kosztowac.." to auto dla bogaczy i panowie z BMW nawet nie mieli tak bogatej wyobrazni ze tym autem moga jezdzic ludzie pracujacy czy mikroprzedsiebiorcy.... jak juz lubisz duze auto to proponuje starszy model bo mozna duzo wiecej zrobic poza serwisem (oczywiscie w polsce mieszkajac) i czesci tansze nie wspominajac ze konstrukcja mniej awaryjna troche. a nie liczac estetyki ktora jest dyskujna to auta nic sie nie roznia w jezdzie tak naprawde nowsza ma pare bajerow wiecej i inaczej wyglada, podobne roznice miedzy seria 5..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny wybranych części zamiennych:

 

* Klocki hamulcowe 4 szt. – 203 zł

* Drążek kierowniczy – 94 zł

* Chłodnica klimatyzacji – 438 zł

* Wahacz lewy, górny – 302 zł

* Sonda lambda – 215 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.