Skocz do zawartości

gong do sygnalizacji wlaczonych swiatel


rafi3531

Rekomendowane odpowiedzi

jesli auto zgasisz na swiatlach to jedynie brzeczy przekaznik w zegarach,ten sam przekaznik pyka w zegarach jak wlaczysz kierunkowksaz, czy to mozna nazwac gongiem to nie wiem, raczej brzmi jak rozdeptywana zaba ;-)

 

gong (jesli jest - opcja obc) sygnalizuje 15 sek przed pelna godzina, temp ponizej 3 stopni, przekroczenie limitera ustawionego w obc. wiecej zastosowan w e34 nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

Do rafi3531 w poprzedniej E34 525 88r. gong + napis na wyświetlaczu zegarów "Licht ann?" był montowany jako wyposażenie dodatkowe, niestety w mojej 525 tego nie było. Z pewnością tak samo jest u Ciebie :roll:

 

Pozdrawiam, Vikingb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rafi3531 w poprzedniej E34 525 88r. gong + napis na wyświetlaczu zegarów "Licht ann?" był montowany jako wyposażenie dodatkowe, niestety w mojej 525 tego nie było. Z pewnością tak samo jest u Ciebie

 

Mam e34 z Check Control-em no i nie pokazuje mi licht an?... Ale np. spalone żarówki, czy inne komunikaty OBC jak najbardziej... Czy jest możliwe żeby sygnalizował wszystko poza zapalonymi światłami? Jeśli tak, to od czego to fatycznie zależy? Czy jest to jakiś dodatkowy moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja :)

 

Do sylwekk zgadza się, u mnie też w E34 525 88r. był system Check Control ale to, że jest ten system to nie jest równoznaczne, że bedzie moduł odpowiadający za "Licht ann?". Moduł odpowiadający za "Licht ann?" to było wyposażenie dodatkowe, ponad Check Control. Widocznie Twoje BMW jest bez tego modułu tak jak nie było go w moim.

 

Pozdrawiam, Vikingb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki vikingb za info.

No to ja już nic z tego nie rozumiem.... Ostatnio kolega kupił e34 525 iA z 93 roku. Ma Check Control i u niego pokazują się różne komunikaty włącznie z Licht an?. Eksperymentalnie przełożyliśmy jego zegary i moduł CCM, ale Licht an? się nie zapalił. Co ciekawsze, jego auto podaje też komunikat o nie zamkniętych drzwiach, czego u mnie nie ma. No i teraz pytanie, gdzie jeszcze szukać.... Wg schematu informacja z czujnika drzwiowego dociera do CCM (sprawdzane miernikiem). Może ktoś ma jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki vikingb za info.

No to ja już nic z tego nie rozumiem.... Ostatnio kolega kupił e34 525 iA z 93 roku. Ma Check Control i u niego pokazują się różne komunikaty włącznie z Licht an?. Eksperymentalnie przełożyliśmy jego zegary i moduł CCM, ale Licht an? się nie zapalił. Co ciekawsze, jego auto podaje też komunikat o nie zamkniętych drzwiach, czego u mnie nie ma. No i teraz pytanie, gdzie jeszcze szukać.... Wg schematu informacja z czujnika drzwiowego dociera do CCM (sprawdzane miernikiem). Może ktoś ma jakieś pomysły?

 

w e34 zeby dojsc wszystkiego z elektryką trzeba byc jakims magikiem sam miałem kilka takich problemow i z niektorymi do dzis nie moge sobie poradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.