Skocz do zawartości

Problem


zytek1313

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie. Posiadam E 36 91r Silnik 1.8 M43. Czy to normalne, Ze przy odpalonym silniki, odkręcam korek wlewu oleju, to moc spada i zasysa powietrze do silnika. Pierscienie są raczej dore, kompresja wynosi 13 bar-ow na kazdym cylindrze. Czy to normalne? I jescze jedno, czy zamiast zwyklego zegarka moge wstawić komputer?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jeśli tak jak w opisie masz 318is, to masz silnik M42 :!:

 

Tak, silnik z odkręconym wlewem oleju może się dławić, a nawet zgasnąć. Proponuję zaprzestania tego typu chałupniczej diagnostyki :D Poszukaj na forum,to ostatnio popularny temat :search:

 

Tak, możesz wstawić komputer, też ostatnio o tym rozmawiano :search:

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że masz silnik M43 skoro auto jest z 91r. Ja mam auto z 93r i mam M40, który BMW montowało chyba do listopada 93r. W twoim aucie silnik mógł być zmieniony przez poprzedniego właściwicela albo przez ciebie ale po co zmieniać na 1.8, to już lepiej wsadzić 2.0 (albo przynajmniej M42). A co do tego zasysania to może masz nieszczelne zawory (ale to taka luźna teoria).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co szuasz dziury w calym jezeli normalnie pracuje na zakreconym to po co sie martwisz na odkreconym nie rozumiem ciesz sie ze dziala i nie szukaj zadnych usterek na sile pozdro
liczy się tylko aby wsiąść i jechać a czy to ważne gdzie!!! ważne czym (BMW)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik byl przekładany napewno, samochód kupiłem w nie najlepszym stanie i włożyłem juz w niego duzo kasy i czasu, ale połacało sie bo jeżdzi juz bardzo dobrze. DZieki za pomoc, myslałem że coś mi jeszcze do roboty zostało. Pozdrawiam i szerokości życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.