Skocz do zawartości

KLIMA


zybik4

Rekomendowane odpowiedzi

:duh: CZE MAM BMW E34 525I . MAM PROBLEM Z KLIMą JAK BYLO 55G PROSZKU TO KLIMA ZALANCZALA SIE POJECHALEM NABILEM KLIME BYLO OK PO PARU DNIACH KLIMA ZACZELA WARIOWAC JAK WLANCZALEM PRZYCISK OD KLIMY TO RAZ DZIALAL RAZ NIE A JAK ZALACZYLA SIE TO PODCZAS JAZDY POTRAFILA SIE WLANCZAC I WYLANCZAC. NALCZESCIEJ WLANCZALA SIE RANO NA ZIMNYM SILNIKU A POTEM ROZNIE I NIEWIEM O CO CHODZI POMOCY. PO OK 3TYG POJECHALEM SPRAWDZIC KLIME I OKAZALO SIE ZE UCIEKA PRZEZ CHLODNICE BO Z 1,4KG ZOSTALO 0,55KG

ALE POWIEDZALEM GOSCIOWI ZE KLIMA WARJUJE , NABIL KLIME DO 1,5KG A KLIMA SIE NIEODPALILA CO MAM ZROBIC CO RADZICIE? A JAK NIEDZIALA PRZYCISK OD KLIMY I NIE ZALANCZ TO TAKRZE NIEDZIALA MI PORZYCISK OD NAWIEWU WEWNETRZNEGO CZY MAJA COS WSPULNEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet tego nie skomentuje.....W dzisiejszych czasach tak trudno o dobrą merytorycznie i stylistycznie wypowiedź.....Co bedzie za 20 lat?? jak ktoś juz cos napisze na forum...- to bedzie osiągnięcie.

 

Pozdrawiam....( z tego co wywnioskowałem to chyba masz e34 ? i jakis problem z klimą ? )

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet tego nie skomentuje.....W dzisiejszych czasach tak trudno o dobrą merytorycznie i stylistycznie wypowiedź.....Co bedzie za 20 lat?? jak ktoś juz cos napisze na forum...- to bedzie osiągnięcie.

 

 

Fakt. Zanik kultury jezyka pisanego tez mnie bardzo smuci. Szczegolnie rozpowszechniony wydaje mi sie lekcewazacy stosunek do interpunkcji oraz poprawnego stosowania pisowni z duzej litery. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: CZE MAM BMW E34 525I . MAM PROBLEM Z KLIMą JAK BYLO 55G PROSZKU TO KLIMA ZALANCZALA SIE POJECHALEM NABILEM KLIME BYLO OK PO PARU DNIACH KLIMA ZACZELA WARIOWAC JAK WLANCZALEM PRZYCISK OD KLIMY TO RAZ DZIALAL RAZ NIE A JAK ZALACZYLA SIE TO PODCZAS JAZDY POTRAFILA SIE WLANCZAC I WYLANCZAC. NALCZESCIEJ WLANCZALA SIE RANO NA ZIMNYM SILNIKU A POTEM ROZNIE I NIEWIEM O CO CHODZI POMOCY. PO OK 3TYG POJECHALEM SPRAWDZIC KLIME I OKAZALO SIE ZE UCIEKA PRZEZ CHLODNICE BO Z 1,4KG ZOSTALO 0,55KG

ALE POWIEDZALEM GOSCIOWI ZE KLIMA WARJUJE , NABIL KLIME DO 1,5KG A KLIMA SIE NIEODPALILA CO MAM ZROBIC CO RADZICIE? A JAK NIEDZIALA PRZYCISK OD KLIMY I NIE ZALANCZ TO TAKRZE NIEDZIALA MI PORZYCISK OD NAWIEWU WEWNETRZNEGO CZY MAJA COS WSPULNEGO.

 

Kilka rad na początek:

1. Proponuję zapoznać się z zasadami pisania postów na forum - nie nadużywać klawisza "Caps Look". :nienie:

2. Starać się pisać w miarę składnie, żeby osoby, które ewentualnie będą miały dostateczną wiedzę w danym temacie, mogły zrozumieć problem. :duh:

3. Korzystać z dobrodziejstwa techniki i dostosowywać się do sugestii edytorów tekstu, aby nie robić takich błędów ortograficznych. :doh:

4. Zanim założy się nowy post warto skorzystać z :search:

Miejmy nadzieję, że będzie lepiej.

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: Ja myślałem ze na tym forum są fachowcy a tu chyba sami wysłannicy Giertycha.

 

Owszem na tym forum są fachowcy i pomagają w różnych problemach, pod warunkiem, że są w stanie zrozumieć zaistniały problem. Najczęściej opisy usterek są rzeczowe, składne i zrozumiałe dla czytelnika.

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bądzmy takimy snobami. :naughty:.Nie każdy jest taki mądry lepiej zastanówmy się jak chłopakowi pomóc wam terz ktoś pomógł wy pomóżcie po trzykroć mam dość zwracania uwagi wy też mniemacie wpatki .[/code]

 

 

"wpatki" faktczynie sie zdarzają...... papatki :norty:

Pozdrawiam!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Podepne sie pod temat

Ja jak zaczołem jezdzic na klimie non stop to czasem zdarza mi sie ze klima chodzi i nagle przestaje dziłac tzn nie leci zimne powietrze.

Tylko dziwne jest to ze wentylator od klimy pracuje.Rurkie te co ida pod maska wzdłoz silnika sa wtedy cieple .Gdy stane na chwilke np na stacji benzynowej o odpale ponownie to klima zaczyna dzialac i rurki sa zimne te pod maska i chłodzi fajnie.Kilka razy sie to mi zdazylo głownie na trasie ale jak jezdze tak do 20km to nie zdarza sie to

Klime mialem w marcu nabita i wymieniony wentylator i chlodnice(na uzywke)

Nie wiem czy to nieszczelnosc i za malo czynnika czy sprezarka proci sie juz o wymiane.

Ma ktos jakies fachowe sugestie??

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: Ja myślałem ze na tym forum są fachowcy a tu chyba sami wysłannicy Giertycha.

 

Ale jaja :mrgreen: !!!! "Fachowcy" napisane przez "ch" :mrgreen:!!! Niemożliwe!!!

 

A tak na serio to nie bardzo zrozumiałem w czym jest właściwie problem z klimą, poza tym, że jest.

 

pzdr

 

thenygoos

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.