Skocz do zawartości

[???] Klimatronic


marcin.monia.bmw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
Witam wszystkich klubowiczów :D Mam pytanie, czy ktoś z Was wie do czego służy wyłącznik REST przy przełącznikach wentylatora + i - w klimatroniku - E39? W instrukcji obsługi auta, która posiadam ten przełącznik opisany jest jako MAX. U mnie oznaczony jest jako REST i pomimo jego naciskania jego dioda nie świeci. Mój znajomy ma to samo oznaczenie i też dioda nigdy mu się nie zapaliła po przyciśnięciu. Skoro jest, pasowało by wiedzieć do czego służy :norty: Nadmienię, że betka to 525TDS. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam wszystkich klubowiczów :D Mam pytanie, czy ktoś z Was wie do czego służy wyłącznik REST przy przełącznikach wentylatora + i - w klimatroniku - E39? W instrukcji obsługi auta, która posiadam ten przełącznik opisany jest jako MAX. U mnie oznaczony jest jako REST i pomimo jego naciskania jego dioda nie świeci. Mój znajomy ma to samo oznaczenie i też dioda nigdy mu się nie zapaliła po przyciśnięciu. Skoro jest, pasowało by wiedzieć do czego służy :norty: Nadmienię, że betka to 525TDS. :mrgreen:

 

Zapewniam cię , że wielu z nas wie.

Ty zapewne też się byś dowiedział jak byś użył :search:

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż Dyzio255 wyobraź sobie, że właśnie dlatego zapytałem na forum o funkcję tego przełącznika, gdyż liczyłem na to ,że wielu z Was wie do czego służy :8), tak więc Twoja odpowiedź nie była twórcza :D Dziękuję natomiast za wyjaśnienie przemo tds :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Twórczy to jest Twój post.

Tworzy dodatkowy bałagan na forum.

Ale kto by się tym przejmował...

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż Dyzio255 wyobraź sobie, że właśnie dlatego zapytałem na forum o funkcję tego przełącznika, gdyż liczyłem na to ,że wielu z Was wie do czego służy :8), tak więc Twoja odpowiedź nie była twórcza :D Dziękuję natomiast za wyjaśnienie przemo tds :cool2:

 

Preston przypominam Ci co masz napisane pod swoim nickiem !!! Zanim zapytasz poszukaj !!! Nie rób bałaganu i śmietnika na forum !!! Więc jeśli będziesz miał zamiar założyć nowy temat to najpierw przeszukaj forum i internet. Miej to na uwadze przy dalszej pracy na forum!!

 

Pozdrawiam

 

Tomek

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro ktoś tworzy bałagan pytając o coś, nie szukając to trudno, nowy użytkownik, następnym razem będzie wiedział żeby użyć szukajki a Wy zamiast krytykować kolegę tworzycie większy bałagan pisząc stek bzdur, zamiast pouczać wystarczyło udzielić krótkiej odpowiedzi...

podchodząc w ten sposób można by zamknąć całe forum bo przecież już praktycznie każdy temat był poruszany przez te kilka lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
skoro ktoś tworzy bałagan pytając o coś, nie szukając to trudno, nowy użytkownik, następnym razem będzie wiedział żeby użyć szukajki a Wy zamiast krytykować kolegę tworzycie większy bałagan pisząc stek bzdur, zamiast pouczać wystarczyło udzielić krótkiej odpowiedzi...

podchodząc w ten sposób można by zamknąć całe forum bo przecież już praktycznie każdy temat był poruszany przez te kilka lat

 

Nie ten dział na porady w sprawie ładu i porządku na forum.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem nowym użytkownikiem i mam prawo nie wiedzieć o wielu rzeczach a postawa większości z Was jest nieprofesjonalna! Wymądrzacie się, jesteście tacy cwani, tyle wiecie, wystawiliście tyle postów, że dech zapiera! Ale może warto było by zastanowić się jakiemu celowi i komu powinno takie forum służyć bo nie każdy jest taki zorientowany od początku jak Wy. Więcej czasu tracicie na krytykę innych i rozpisywanie się niż na krótkie wyjaśnienie sprawy załatwiające cały problem. Niedługo pewnie wyjdzie książka "Wszystko o bmw" Waszego autorstwa i będzie można forum zamknąć. Samo Twoje stwierdzenie dyzio255 "zapewniam Cię, że wielu z nas wie.." świadczy o Waszej postawie w stosunku do innych. Raz jeszcze dziękuję Przemo TDS i Krzysiek78. Życzę Wszystkim Spokojnych i Wesołych Świąt :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Raz jeszcze dziękuję Przemo TDS i Krzysiek78. Życzę Wszystkim Spokojnych i Wesołych Świąt :D

 

Wzajemnie!!!!

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.