Skocz do zawartości

Black Hella przód


trapp

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając fotki E30 z czarnymi Helgami natrafiłem na taką stronkę:

 

http://www.e30club.ru/index.php?id=116

 

Rosyjskiego ni w ząb nie kumam, ale zdjęcia sugerują, że przeróbka raczej nie jest trudna :jawdrop: Może komuś się przyda :P

ruskie to maja fajny sposob na zdjecie szkiel :lol: mlotek w reke i jazda zamiast podgrzac opalarka boki i po 2-3 min samo odchodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruskie to maja fajny sposob na zdjecie szkiel :lol: mlotek w reke i jazda zamiast podgrzac opalarka boki i po 2-3 min samo odchodzi :mrgreen:

 

No efekt nawet widoczny na fotkach

 

http://www.e30club.ru/pages/gfx/manual/hellablack/05.jpg

 

:roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nieźle....akurat mam drugi komplet lamp więc wypróbuje.

 

do flash..widzę ze popełniłeś poważny błąd przy swoich lampkach...pomalowałeś błyszczącym lakierem(sprayem) i wyszedł ci czarny wpadający w granat..

Proponuję matowy lakier i jest GIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier to czarny mat, w real`u wyglada lepiej, po prostu zdjecia sa robione o ile pamietam komorka, i stad ta roznica w odcieniach (zobacz 1 ring, zamiast czerwonego jest rozowy)

 

ten "wpadajacy w niebieski" to moja lampa blyskowa w komorce :-) (dioda LED)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyba że tak ..zwracam honor.. takie miałem wrażenie że wyszedł ci niebieski...

 

i mam takie pytanie...wpłyneło to pomalowanie bardzo na jakość świecenia.?? tzn czy bardzo pogorszyła się widoczność w nocy??? chodzi mi o światła mijania...bo te elementy odblaskow mają jakąś funkcję w lampach wiec gdy je pomalujemy...to pewnie coś sie popier....li

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieci soczewka, a jej nie malujemy, ten odblask na okolo to tylko taki gadrzet, zeby lampa z daleka wygladala na podobna do drogowych, jak by to wygladalo jak by soczewka byla mala , a drogow wielka? i w tym tkwi sekret :-)

 

to samo sie dotyczy drogowych, odblaku nie malujemy !!, a caly sekret polega na tym ze patrzac w dzien (w nocy wszystkie sa ciemne ;-) ) slonce padajace od gory nie odbija sie od dolnej czesci lampy i nie trafia do naszych oczu bo czarna matowa blaszka krzyza na to nie pozwala (pozioma czesc), pionowa jest tylko po to zeby podtrzymywac pozioma na miejscu , i ona nie moze dolegac do odblasku bo pogorszy sie swiecenie dlugich, mozna dac nawet cienkiego precika, byle by podtrzymuwal pozioma czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za cenne wskazówki...czytałem ywój przepis i widże że zamawiałes u kogoś te krzyże...ja sie postarałem i już mam wycięte;))

 

i zauważyłem ze dłuuugo to robiłeś...co zajmuje najwięcej czasu??? jak myślisz uda mi się przez jeden dzień ??? zaczne od 6 rano..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdazysz spokojnie, ja robilem po pracy i w zime ,wiec jak sie domyslasz troche nie latwo bylo., przy okazji je ladnie domylem, montowalem ringi itd.

zamawialem krzyze bo, polecil mi znajomy tego magika a jakos nie mialem wyobrazni jak ma to byc zrobione, a opisy na stronach sa bledne,bo krzyz pionowy nie moze przyslaniac do samej zarowki, jak to ma miejsce w poziomym bo dlugie zaczynaja wtedy kiepsko swiecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pionowego krzyża...jak zamontuje krzyż tylko poziomy to gdy spojrzysz z boku na lampy to coś mi się wydaje że nie będzie efektu..a z pionowym efekt jest po całości nie tylko od góry patrząc....tak mi wyobraźnia podpowiada....bede siedział całą sobotę...materiały już zgromadzone....;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota tuż tuż..już się doczekać nie moge hehe..juz chce te lampy mieć zrobione..jakoś strasznbie sie napaliłem na nie bo bardzo mi sie podobają..i myśleze ładnie będą sie prezentować przy moim kolorku. jeszcze mam pare pytań.

trzeba rozmontowywać cały przdni pas tzn grillek nereczki itd żeby lampy wyjąć??cięzko jest je wyjąc?? a co z ustawianiem wysokości swiecenia??robić "na ściane" ?? heh...

a i czy po rozklejeniu lamp, te stare uszczelki wyskrobałeś czy skleiłes po prostu.z góry wielkie dzięki..

jak zrobię..zrobię fotki i się pochwalę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pas trzeba zdjac -gril , od gory u mnie trzymala go sruba, reszta na zatrzaskach. lampy ustawisz dobrze tylko na przyzadzie u diagnosty za 20zl, nie warto kabinowac za taka kase.

 

nie bardzi wiem o jakich uszczelkach piszesz, szklo jest przyklejone klejem do lampy , tam nie ma zadjej uszczelki, musisz zaopatrzyc sie w silikon, bezbarwny najlepiej lub czarny zeby to posklejac potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i o to mi chodziło...(odnośnie tej niby uszczelki) myślałem ze jest tam uszczelka i sklejone czymś..a silikon już mam..czarnucha...a światła i tak u mnie wymagają ustawienia( po malutkim dzwonie przez poprzedniego właściciela) więc posłucham sie twoich rad. dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jeśli chodzi o tego magika to akurat byłem ja :|

Od niedawna zmienilem budowe krzyzy na podwojne - w koncu dorwalem wzor Helli - tak naprawde nie zmienia to znaczaco swiecenia. Juz niedlugo bede probowal na moim nowym nabytku.

 

Pozdrawiam

Chester

..:: Burzę Mity Wyobraźni ::..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.