Skocz do zawartości

Znowu automat... ale chyba coś nowego ;)


Boboszef

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 pytanka gdyz nie odnalazłem tematu podobnego:

 

Po pierwsze primo :wink: czy w waszych automacikach zdarza sie tak że podczas stania na światłach albo gdziekolwiek skrzynia nie ma jakby zapiętego biegu i po w ciśnięciu gazu przez 2 sekundy (około czasem mniej czasem więcej i nie zawsze) nic się nie dzieje i nagle wrzuca ? Objawia się to dodatkowo szarpnięciem bo po depnięciu gazu ma wyzsze obroty

 

Po drugie primo czy zdarzyło się komuś lub czy zna ktoś przypadek ze skrzynia po długim (kilka miechów) przestoju w pierwszym dniu przełączała się w tryb awaryjny? Na drugi dzień przestała ale pojechałem z nią na komputer i pokazało jakiś tam stary błąd o oznaczeniu 16 brak łączności nie pamiętam dokładnie bo kartkę posiałempostaram się ją odszukać

 

:cool2: czekam na jakieś opinie i doświadczenia

" _______

/________\

OO=[][]=OO > ///M-POWER

[#]--------[#]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już umówiony na wymiane. Mam znajomego (a raczej moj ojciec) który jest dobrym fachowcem w te klocki. Miał zarombistą skrzynie na warsztacie pokazywał i się chwalił- tiptronik z 1939r nie na tarczki a na elektrozawory mówił ponadto że są 2 na świecie kabrio i kosztuja po 750 tyś euro. Ale to tak w roli ciekawostki. czekam na dalsze posty w których opiszcie czy wasza skrzynia robi, robiła takie dziwactwa i jakie było rozwiązanie badź czy go nie było ;)

" _______

/________\

OO=[][]=OO > ///M-POWER

[#]--------[#]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pierwszego problemu to mi to wyglada na niski poziom oleju w skrzyni. mialem tak samo jak mialem wyciek ze skrzyni. na swiatlach jak wcisnalem gaz to zachowywal sie jak na luzie i po 2-3 sek rwal do przodu. sprawdz poziom oleju a najlepiej go wymien na nowy.
Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozladowany aku tez potrafi wprowadzic skrzynie w awaryjny tryb. bardzo czesto jak za dlugo sluchalem radia i sie rozladowal aku to przy probie odpalenia jak ledwo krecil ale w koncu odpalil zapalalo mi sie sloneczko na wyswietlaczu od automata, wystarczylo auto zgasic na 2-3 minuty i odpalic ponownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.