Skocz do zawartości

transmiter fm - bmw e39


MarekMarecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jaki model transmitera i gdzie go można kupić-allegro? Co mi polecicie-typ, model, moze juz ktos z was ma i jest zadowolony. Ponoć ważne zeby mial wejscie na USB i zeby sie podpinal pod gniazdo zapalniczki. Prześlijcie jakieś linki jesli macie. Wczesniej sprawdzalem dzialanie kasety-adaptera do mp3 ale u mnie dziala w mono-tylko na jedną stronę grająa glośniki u kolegi w takiej samej becie jest ok-wiec zasugerowano mi ze trzeba wyregulowac glowice ale niestety nie znam sie na tym i nie zamierzam rozkrecac radia.

Dzieki za podpowiedzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ale nie podłączony taki za 9.90 . jak podłączyłem to grał ale mam mp3 na płytki więc słychać było nawet silniczek z mp3 ale bracik ma mp4 i transmiter z wyświetlaczem i gra super (ja słucham przez kasetę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam transmiter i nie narzekam. wybralem taki, ktory odtwarza bezposrednio z USB (pendrive). jedyne na co nalezy jeszcze zwrocic uwage, to obcinanie wysokich tonow. w jednych jest wieksze, a w innych wyglada to lepiej. porownywalem kilka i wybralem moim zdaniem najlepszy.

 

mam taki:

http://allegro.pl/item204627318_k17_transmiter_fm_odtwarzaczmp3_lcd_czarny_redu.html

Facet z próchnicą grał w kości i... wypadły mu cztery szóstki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmitery to fajny wynalazek zeby jeszcze tylko dzialal dobrze .

 

Kupilem 3 rozne na allegro i testowalem w 5 moich autach !

 

porazka na maxa

 

Nie polecam .

 

aha! dodam ze kupowalem te najdrozsze za ponad 100 pln !

 

Jak pytalem ludzi z alegro co tez je kupowali to 90 % co mi odpowiedzieli to ze KAPA 100 %

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupcie sobie ipoda i przewodowy interfejs do niego! drogo bo drogo.

Ale w koncu Bmki macie a nie Fiaciki! Ja tak zrobiłem. Sterowanie z kierownicy, wyswietlanie na kompie, itp, naprawde warto!!!!!

 

Dasz jakis namiar gdzie kupić i jaki model?? zeby wreszcie można było posłuchac normalnie muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja kupiłem transmiter i jestem zadowolony- jakość dźwięku nie powala na kolana, ale tez nie jest zła. transmiter ma pilocik- obsługa jest banalna, a wieczorem ma ładne podświetlenie lcd.

do transmitera mam podłączony 2 GB pendrive i muzy jest do oporu w samochodzie . pozdrawiam

 

http://www.allegro.pl/item220016367_220016367.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Odswieze stary temat.

 

Kupiłem transmiter xiaomi s2, mam aplikacje na smartfonie urządzenie sparowane z telefonem, na radio ustawiam fale 96.4 wszystko działa ale kilka sekund. Wyskakuje komunikat na radiu TP i kilka sygnałów tak samo jak czasami zgubi fale radiowe. Jakieś pomysły? Dźwięk przez te kilka sekund jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie nie da się ustawić bo 96.4 omija.

 

Sprawdzę czy da się zmienić częstotliwość i zobaczę co się dzieje. Dzięki za wskazówki

 

Edit chyba nie da się zmienić częstotliwości z jaką się łączy transmiter-radio. Za godzinę sprawdzę czy FM I i FM II będzie się działo to samo. Jak tak to nie wiem czy to pójdzie na moim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem się trochę i wygląda to tak. Przejdę w tryb manualny i wszystko działa. Po ok 8sek automatycznie samo radio przechodzi w tryb automatyczny (znika literka "m" w lewym górnym rogu i jest auto FM. I od razu jest na środku napis TP pika i przechodzi na stacje np rmffm. I tak wkoło. Coś da się z tym zrobić? Coś robię niewłaściwie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz transmiter xiaomi, to na 100% da się zmienić częstotliwość poprzez ori aplikację xiaomi w smartfonie. Mam to ustrojstwo w drugim aucie i działa bez problemu. Sprawdź też czy w okolicy 96,4 (+/- 0,3MHz) nie ma innego radia, które powoduje zakłócenia i kolizję z xiaomi.

Wyłącz też w radiu w samochodzie TP i TA - komunikaty dla kierowców są praktycznie w Polsce martwe, lub powodują tylko niepotrzebne zmienianie stacji - gdzieś w opcjach radiowych się to ustawia (z ekranu jak masz navi lub guzikami jak nie masz navi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam navi mam to podstawowe radio na kasety. Ja mam apke ze sklepu play "roidmi driver"

 

Spróbuję wyłączyć te komunikaty jakoś.

 

Powiedz mi jedno. Przy braku włączonego transmitera (nie jestem przy aucie) jestem w stanie w aplikacji zmienić częstotliwość? Bo w tej aplikacji co mam nie da rady. Przed południem pójdę do auta i sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, że nie możesz zmienić częstotliwości - powinno się dać to zrobić jak jesteś sparowany z urządzeniem. W apce kliknąć na górze Music Bluetooth Car Charger (przynajmniej u mnie tak to wygląda) i wtedy wyświetli się częstotliwość, którą można zmieniać. Ja mam ustawione 90,7 i pamiętam, że jak montowałem, to sobie zmieniłem częstotliwość (mam Roidmi Driver Ver. 2.0.3 - chyba nie najnowsza, ale bez problemu działała; przy okazji spróbuję jutro pozmieniać częstotliwości jak będę w aucie i dam znać co i jak).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.