Skocz do zawartości

Nowy zakup i kilka pytań


SLAiDER

Rekomendowane odpowiedzi

Autko wstawiłem do porządnego warsztatu tak aby sprawdzono wszystko od A do Z odnośnie stanu skóry to chyba tak na fotkach wyszło bo moim zdaniem jak na 2000r to jest super. Jeżeli chodzi o pogiętą blachę to czego chciałeś od auta po wypadku ?. Czy niebezpiecznie no nie wiem dlaczego tak twierdzisz auto jak każde auto po wypadku jedno zrobione tak drugie tak wiadomo że akurat mój egzemplarz zrobiony został troszkę na odwal ale kupiłem go za cenę dość atrakcyjną i mogę dołożyć do doprowadzenia auto do stanu na 5+ :).

 

jednak metalnosc ludzi tani i Mlody rocznik nadal jest w przedmowie,czy ktorys z tych ludzi zadal sobie pytanie czy Aby w jego Aucie nie bylo ofiar.

Auto jest tak konstrukcyjnie zbudowane ze ratuje Zycie raz,bo przeciez Zycie i zdrowie jest najwazniejsze.

efekt koncowy bedzie taki iz caloksztalt bedzie cie kosztowal co Auto bezwypadkowe i to w owiele lepszym stanie tech.i wizualnym.

Auto po dzwonie zawdze bedzie Autem po dzwonie.

zycze sukcesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt koncowy bedzie taki iz caloksztalt bedzie cie kosztowal co Auto bezwypadkowe i to w owiele lepszym stanie tech.i wizualnym.

 

W 100% popieram.

 

Ludzie w Polsce są dziwni. Kolega wczoraj szukał SLK jakiegoś fajnego, dzwoni do faceta, niby lekko stłuczony był, poduszki wystrzelone i facet mówi "ale ładnie zrobione, są zaślepki, nic nie widać". No co za kretyn, w razie wypadku połamie sobie żebra albo sie zabije, bo żal mu było na airbagi paru goszy. Kolega auta oczywiście nie kupił, tylko powiedział facetowi co sądzi o jego podejściu do bezpieczeństwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi sprawdzano w aucie to to czy są wszystkie poduchy kurtyny itd i wszystko jest i jest ok. Co tam dalej będzie w aucie to opowiem wam na forum aktualnie mechanik powiedział mi jedynie że auto nie było mocno tłuczone więc to mnie pociesza :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.