Skocz do zawartości

ASC !!! e39 520i


MarekMarecki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko-kiedy dziala ASC a kiedy nie? czy mozna je calkiem wylaczyc? W momencie gdy kola tylko zaczynaja buksowac to od razu mryga na desce ASC-czyli wg. mnie wtedy dziala i nie pozwala na buksowanie ale co sie dzieje w takim razie gdy wcisne guzik ASC-czy wtedy ono dziala czy nie-czy wtedy kola beda buksowaly czy nie beda, bo po wcisnieciu tego guzika ASC caly czas sie swieci. Nie mam pojecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

System ASC standardowo jest aktywny i wtedy kontrolka na desce rozdzielczej zapala się wtedy, kiedy system właśnie działa i nie pozwala na ślizganie się kół. Przycisk, który jest pod panelem climatronika pozwala wyłączyć czuwanie tegoż systemu. Wtedy kontrolka świeci się na stałe a i koła spokojnie kręcą się w miejscu, można wtedy "pokręcić trochę w koło".

Tak to właśnie wygląda.

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mondeo ten system kkontroli trakcji sie nazywał TCS dało sie go wyłonczyc guziczkiem ale on mimo to w 40%działał jego 100% wyłonczenie było mozliwe poprzez wyciągnięcie bezpiecznika mozliwe ze bmw zrobiło podobnie ale moge sie mylic jak co to mnie poprawcie
na volta core el can na volta core el lievore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej na pewno sie mylisz...>BMW to nie FORD:) - to profanacja ;))

 

Pozdrawiam

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jest dokładnie tak jak pisze kolega ZacAnaheim.

Ja osobiście sprawdzałem kiedy moja becia cała była podniesiona na podnośniku. Jak ASC działało to koła nie ruszyły, jak wyłączyłem to poszło jak z płatka.

BMW wyłącza ASC całkowicie.

 

Pozdrawiam

:norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.