Skocz do zawartości

alufelgi do kombi czy warto


zyga

Rekomendowane odpowiedzi

witam ma takie pytanie czy warto kupić te felgi do kombi czy tez preferujecie inne powiem ze cena to niecały 1000 jezeli tak to prosiłbym o zdjecia no max moge wydac 1000 zł

 

acha to ich dane

OZ RACING

 

Rozstaw śrub 5x120! 8J17 centrala około 72mm ET40

 

OPONY FULDA 215/45/17 z bieznikiem 2-3 mm

 

http://www.wrzuta.pl/obraz/cvAv4V6cse/191636643_2

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma takie pytanie czy warto kupić te felgi do kombi czy tez preferujecie inne powiem ze cena to niecały 1000 jezeli tak to prosiłbym o zdjecia no max moge wydac 1000 zł

 

acha to ich dane

OZ RACING

 

Rozstaw śrub 5x120! 8J17 centrala około 72mm ET40

 

OPONY FULDA 215/45/17 z bieznikiem 2-3 mm

 

http://www.wrzuta.pl/obraz/cvAv4V6cse/191636643_2

 

 

 

Ja za swoje na allegro dalem 1100 gosc byl chyba nie w temacie bo jedna ta felga kosztuje okolo 450 zl OZ RACING 235/16/50 i tez w kombiku

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//i44.photobucket.com/albums/f34/simon1981/DSC03081.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na te 16 lub na te 17
przecież felgi będą w Twoim aucie i to Tobie mają się podobać a nie forumowiczą. No chyba że nie masz swojego zdania ani gustu.

POZDRAWIAM MANIAKÓW BMW 🙂

Z BMW od 2004roku. Na forum od 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest tak niby bym kupił bo auto sie ładnie prezentuje na tych 17 i cena jest super bo za 870 sprzeda bo dzwoniłem no i mam tylko 30 km do niego jest jedno ale kiedyś znalałem na nie mieckiej giełdzie aluski których unas jeszcze nigdzie nie widziałem na zadnej stronie podobnych do allegro tylko ze ta cena przeraziła mnie 1900 euro bez opon za uzywki

 

a co do tego ze sie pytam na forum to ostatnio mi pomogli bo niedługo tez bym kupił inne alusy i bym zrobił wtope poniewaz były by za szerokie na tył i bym musiał ranty zaklepywać a tutaj ludzie mnie poratowali

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mi pomogli bo niedługo tez bym kupił inne alusy i bym zrobił wtope poniewaz były by za szerokie na tył i bym musiał ranty zaklepywać a tutaj ludzie mnie poratowali
więc w temacie napisz jaki max rozmiar felgi do E36 na tył (jeśli nie wiesz jaki ma być). Te 17 są ładne, weź pod uwagę że cena opony R17 jest wysoka. Ja u siebie mam R16 i za 4 nowe opony dałem 1000zł.

POZDRAWIAM MANIAKÓW BMW 🙂

Z BMW od 2004roku. Na forum od 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.