Skocz do zawartości

jakie amortyzatory doradzacie


tbmw

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym polecił poszukać na allegro bilsteina , lub sachs'a ewentualnie kayaby.....Zalezy jak duzo jezdzisz...i po jaki masz styl jazdy - to sa nawjazniejsze pytania przed zakupem....

Osobiscie jestem zadowolony ze sportowych amorkow na seryjnych sprezynach - radza sobie znakomicie = taki kompromis miedzy glebą i sztywnoscia a wysokoscia i plywaniem.....

 

Pozdrawiam :) ( żonka nie bawem wraca? )

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilsteina B4 ja sie osobiście boję nie którzy narzekają, chciałem do siebie założyć B6 ale cena troszkę nie fajna. W poniedziałek zamawiam BOGE automatic to samo co Sachs Advantage.

 

B4 są za miękkie,mam w oplu,pływa sie po drodze a nie jezdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hart jest hurtownia czesci a nie producentem !!! wiec bierze czesci od roznych producentow i markuje je swoja nazwa, tak wiec dzisiaj kupujesz czesc hart od producenta A a za pol roku ta sama czesc pod tym samym nr katalogowym jest juz od producenta B, jak sie domyslasz czesci moga byc dobre i tandetne, zalezy jak sie trafi. jedynie cena przemawia za. caly uklad hamulcowy i wszystkie drazki w zawieszeniu przednim mam z Hart`a od pol roku i na razie jest ok. co do oszczedzania to napisze ci: amorki kupilem tylnie na allegro gazowe (nie hart ale chyba SFEC), i jak zalozylem pojechalem na przeglad i okazalo sie ze 1 ma 70% a drugi 75%. teraz jest odpowiednio 50% - 55%

teraz po pol roku jest jeszcze gorzej. wiec chyba zle zrobilem ze chcialem zaoszczedzic.ale za to zaplacilem 90zl za sztuke. nie wiem czy to problem jest w tandecie amorkow czy w tym ze one sa "seryjne" a ja mam niskie zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

To zależy ...

Ja zakupiłem niedawnymi czasy na przód amorki NK po chyba 175 zeta na allegro. Jestem zadowolony - gazowe, całkiem sztywno sie trzymają, jak na razie same plusy. Kiedyś wymieniłem z tyłu na sachsy (jakieś 90 tyś temu) i chyba niedługo będzie na nich czas - w czasie użytkowania były niezłe.

Jeśli chodzi o NK jak na razie jestem dobrego zdania - za tą cenę jak w morde strzelił :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tbmw

juz tlumacze dlaczego tak uwazam

kolega kupil do swojego auta amory hart ktore moglem dwoma palcami wducis i wyciagnac , to wiec jaka tu moze byc amortyzacja - na samej sprezynie ? :duh: :mrgreen: :lol:

swoich sachsow nie dalem rady nawet na kilka milimetrow , wiec o czym to swiadczy

decyzja nalezy do ciebie tylko pamietaj ze chytry 2x traci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.