Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ok, niech budują autostrady, to zapewni większe bezpieczeństwo. Co z tego , że mamy świetną autostradę Śląsk-Dolny śląsk, skoro nie ma tam żadnej stacji benzynowej. A co mamy wyżej, Poznań-Łódź. I na tym koniec. Mógłym podać wiele przykładów , ale po co, wszyscy wiemy jak jest. cieszmy się z 2012 roku, bo może doczekamy bezpiecznego dojazdu z W-wy do Gdańska, Poznania, Wrocławia itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na budowę dróg (np. miejskich) nie masz co liczyć z kasy unijnej.

:

 

Wiem o czym piszę. Jest coś takiego jak Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Fundusz ten dofinansowywuje budowę dróg miejskich w Gdyni. Uwierz mi, że gdybym tego nie odczuwał od dwóch lat to bym o tym nie wspomniał.

 

Myślę, że niepotrzebnie, ale w ramach potwierdzenia moich słów: www.gdynia.pl juz na stronie głównej w prawej kolumnie opisane dwie aktualne imwestycje.

"... Jednością Silni, Rozumni Szałem... "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podatek Religi" nie ma szans w TK a już wiadomo, że jeżeli ustawa przejdzie w sejmie to zostanie zaskarżona. Nie przejmujcie się chorymi pomysłami zdesperowanego alkoholika.
"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podatek Religi" nie ma szans w TK a już wiadomo, że jeżeli ustawa przejdzie w sejmie to zostanie zaskarżona. Nie przejmujcie się chorymi pomysłami zdesperowanego alkoholika.

 

Religa nie jest zdesperowanym alkoholikiem, a to co wymyslił już brzmi w skutkach-TU podniosły składki OC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutrzyk

 

Bez urazy, ale tez wiem co mówię, EFRR był (2004-2006) i owszem "fundował" drogi lokalne, ale już go nie ma. Teraz jest wdrażany nowy program operacyjny NSS (Narodowa Strategi Spójności 2007-2013) ale tam nie ma kasy na takie drogi (lokalne), chyba że będą budowane np. w konsorcjum, po to żeby uatrakcyjnić turystykę danego regiony, ale nie miasta.

 

A to że ktoś prowadzi jeszcze jeszcze działania w ramach EFRR, to nie znaczy że ten program jeszcze istnieje, działa będą prowadzone maxsymalnie do 2008r. zgodnie z zasadą 2+n (masz dwa lata od podpisania umowy na realizację inwestycji)

 

Pozdrawiam

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pibulas

 

ok, w temacie nie siedze. Wyciągnąłem wniosek, że skoro inwestycja jest to jest fundusz. (to się cieszę, że się Gdynia załapała). Zwracam honor. I dziękuję za sprostowanie.

 

W takim razie przykro się znowu zrobiło, że musimy polegać tylko na naszych władzach :(

"... Jednością Silni, Rozumni Szałem... "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.