Skocz do zawartości

Motor 2.0 D 136KM - nieudany ?


Gerald

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pierwszy raz przeczytalem parametry tego silnika - moment, moc, elastycznosc, spalanie to bylem pod wrazeniem. Jak sie przejechalem tez mnie dosc zadziwil pozytywnie. Mysle ideal jak na moje potrzeby.

 

Ostatnio slysze jedank coraz wiecej negatywnych opinii o eksploatacji i awaryjnosci tego motorka i zaczy nam dochodzic do wniosku ze nie jest jenak nabardziej udany. Wiem że zaraz zaatakuje mnie stado wlascicieli, ale prosze o szczere i konkretne opinie.

Never Say Never Again!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum było dużo opini na temat diesli...

możesz poczytać również tutaj lub użyj :search:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=46240&start=0

 

jeśli chodzi o awaryjność to wiadomo wiele zależy od stanu technicznego, na co trafisz, niektórzy robią duże przebiegi bez większych usterek inni narzekają.

 

Ja jednak bym się nie zdecydowała na ten silnik ze względu na osiągi :norty:

 

Dodam jeszcze że zdażają się często awarie turbiny, ale to niestety przypadłość diesla jeśli nieumiejętnie jest eksploatowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo jesli jezdzil tym ktos kto mial ciezka noge albo tak jak kolega powyzej wspomnial z przebiegiem 160 tys(460) tys to czy diesel czy benzyna to skarbonka bez dna. Mam znajomego ktory zrobil tym samochodzikiem juz ponad 500 tys przebiegu i z czego pamietam to oprócz rzeczy eksploatacyjnych nic nie wkładał wiec wszysko zalerzy od egzemplaru. Moje e 46 ma juz 190 tys i jak narazie jedynie co mi sie popsulo to mata pod siedzeniem od pp (normalne w bmw).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.