Skocz do zawartości

Piszczace klocki hamulcowe


silverr

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna sprawa sa kolcki jesli autko zagrzeje sie juz do nomy to podczas hamowania strasznie piszcza czego to jest wina czy klocki juz sa do wymiana czy poprostu sa nie najlepszej firmy i tez trzeba by je wymienic jezeli ma ktos rade na ta dolegliwosc to prosze o pomoc poniewaz juz glowa mnie boli od tego piszczenia

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bylyby juz starte do granic mozliwosci to paililby ci sie na desce czujnik ( no chyba ze nie ma tego w 5 :wink: ) wina moze byc zarowno klocek jak i tarcza...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa sa kolcki jesli autko zagrzeje sie juz do nomy to podczas hamowania strasznie piszcza czego to jest wina czy klocki juz sa do wymiana czy poprostu sa nie najlepszej firmy i tez trzeba by je wymienic jezeli ma ktos rade na ta dolegliwosc to prosze o pomoc poniewaz juz glowa mnie boli od tego piszczenia

POZDRAWIAM

:search: szukanie nie boli a było tego troche http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=41997
na volta core el can na volta core el lievore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xsilwer nie chodzi o to by dla kawału polać klocki olejem tylko są do tego specjalne spraje tak jak np. do ślizgających się pasków klinowych czy specjalne smary do śrób zapobioegające ich samo odkręcaniu .

jak kumpla spotkam to go zapytam ale we fiatach mieli z tym piszczeniem duży problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w beemkach widze ze tez mamy z tym problem. w takiej furze piszczace klocki to obciach jak cholera, ludzie sobie mysla kupil takie auto a na klocki go nie stac - chociaz masz wymienione tydzien wczesniej. Zreszta to co ludzie sobie mysla to akurat mam w d, ale tak mnie to drazni ze az hamowac mi sie nie chce. Przypomina mi to zgrzyt widelca na talerzu, az ciarki przechodza :)

Konrad


http://www.maxmotors.pl

SKLEP MOTOCYKLOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w zakładzie mamy takie coś firmy KENT środek zapobiegający piszczeniu klocków hamulcowych, nazywa się to KENT BRAKE PAD SILENCER. Opis na nim jest taki: Materiał klocków hamulcowych posiada na powierzchni mnóstwo małych zagłębień, w których uwięzione jest powietrze. Podczas hamowania powietrze to jest z dużą prędkością wyrzucane co powoduje słyszalne piski. Likwiduje ten problem poprzez proste i szybkie nałożenie na powierzchnię cierną klocka.

Wypełnia wgłębienia i nierówności powierzchni

Nie zmienia warunków i skuteczności

Daje natychmiastowy efekt

Eliminuje wibracje powodujące efekty dźwiękowe

Penetruje głęboko materiał klocków, zapobiega na długi czas

Przetestowany i gwarantowany przez TUV

nie ma wpływu na trwałość klocka

 

Sposób użycia: klocek zmyć zmywaczem hamulców w sprayu, następnie odczekać do wyschnięcia , następnie pokryć klocki preparatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.