Skocz do zawartości

523 - coś antykradzieżowego


mario1973

Rekomendowane odpowiedzi

Załatw sobie rejstrację z 13 w numerach -takich złodzieje nie biorą- są przesądni :mrgreen: . A na poważnie najlepiej odciąć zasilanie pompy paliwa tuż przed zbiornikiem plus rozrusznik( przewód cienki sterujacy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatw sobie rejstrację z 13 w numerach -takich złodzieje nie biorą- są przesądni :mrgreen: . A na poważnie plus rozrusznik( przewód cienki sterujacy)
gozej jak go na "popych"wezną :norty:
na volta core el can na volta core el lievore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie - jak mają ukraść to ukradną . Wydaje mi się ,że E39 już tak nie kradną . Zdarzają się przypadki ,że kradną brutalnie takie samochody jak Nissany Almera - wyciągają kierowcę i koniec . Dobrze ubezpiecz i to wystarczy . Jak kupowałem BMW to tyle nasłuchałem się o kradzieżach tych samochodów ,że przez 3 miesiące bałem się z niego wychodzić :oops: ,ale to już historia . Pamiętacie historię jak ukradli super wypasioną i super wyposażnoną S-klasę prezesa Mercedesa ? W gazetach był też opisywany przypadek kradzieży BMW X5 z ...policyjnego parkingu . Według mnie najlepsze zabezpieczenie to ubezpieczenie . Zostawiałem już swój samochód w takich miejscach i na kilka godzin lub dni ,że dzisiaj według stereotypów powinienem nie mieć samochodu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradna wszystko, nawet moje E36 14 letnie ktore mialem tez chcieli ukrasc wylamali nieudolnie zamek i lipa i to w biały dzien wiec kradna wszystko to wiadomo a ubezpieczenie jest chyba najlepszym rozwiązaniem :) ale jak cos zrob dwie odcinki i do tego blokada na skrzynie tego nie rusza no chyba na wstecznym albo na lawete :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.