Skocz do zawartości

Nawigacja


Jadimaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Jak tak niektore posty czytam to wlasciwie staje sie jasne dlaczego BMW sie nie spieszy/nie widzi potrzeby umiescic na swojej DVD do nawigacji, mapy na Polske. Przeciez tego by tak czy tak nikt za oficjalna cene nie kupil. Przeciez mozna "sciagnac" i "wypalic" :duh:

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak niektore posty czytam to wlasciwie staje sie jasne dlaczego BMW sie nie spieszy/nie widzi potrzeby umiescic na swojej DVD do nawigacji, mapy na Polske. Przeciez tego by tak czy tak nikt za oficjalna cene nie kupil. Przeciez mozna "sciagnac" i "wypalic" :duh:

 

Piotr

 

Zauważ , że nie każdego stać na E60 ... (wtedy zakup takiej płytki chyba nie jest problemem). Ale to jest temat rzeka ... o piractwie można rozmawiać w nieskończoność. Ja osobiście nie popieram takich praktyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I to ma byc wg Ciebie argument? Wybacz :roll: Nie akceptuje :nienie:

 

Piotr

 

 

Tak jak pisałem nie popieram piractwa ... mam nadzieję, że Cię nie uraziłem. Jednak chyba nie muszę pisać, że o takich decyzjach (wypalanie płytek) decyduje głównie zasobność portfela ?! Chyba , że masz na to inne wytłumaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem nie popieram piractwa ... mam nadzieję, że Cię nie uraziłem. Jednak chyba nie muszę pisać, że o takich decyzjach (wypalanie płytek) decyduje głównie zasobność portfela ?! Chyba , że masz na to inne wytłumaczenie

 

Cos Ty! Nie uraziles mnie tylko Twoja argumentacja jakos mnie nie przekonuje :roll:

 

Co do teorii o tym dlaczego piractwo kwitnie w niektorych krajach bardziej a w innych mniej, wypowiadac sie nie chce. Sliski temat. Jednak patrzac na to co jest z internetu "sciagane" i "wypalane" (nie tylko drogie programy nawigacyjne ale i np. zwykla, nie az tak droga muzyka) stwierdzenie, ze to TYLKO kwestia portfela jest chyba splyceniem tematu :wink:

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.