Skocz do zawartości

Automatyczny włącznik świateł


jacabmw

Rekomendowane odpowiedzi

Wytarczy podjechać do gościa, który jest elektrykiem samochodowym, albo do tych co zakładają autoalarmy. Założenie takiego ustrojstwa, które samo włącza światła i podświetla zegary po przekręceniu kluczyka ( z 5 sekundowym opóźnieniem, żeby zbytnio akumulatora nie rozładowywać ) i które ma obejście tzn, że można je ręcznie wyłączyć jednym pstryknięciem, kosztuje 80zł i jest to kilkadziesiąt minut roboty. Ja mam to założone i jest ok. Polecam.

 

to ja muszę napisać żę niepolecam żeby "nasz złota rączka" dotykała się do elektryki w BMW, tym bardziej że wystarczy się podpiąć pod kompa w ASO i po kłopocie, zeby to ustawić nie trzeba żadnego "ustrojstwa" montować w e39,46 itd w góre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam sobie wasze posty na temat interfejsu do BMW i znalazlem na allegro cos takiego:

 

http://moto.allegro.pl/item223988716_interfejs_diagnostyczny_bmw_carsoft_1987_2006.html

 

jest tam carsoft 6.5 - ciekawe czy ma te patenty do wł swiatel itd

 

moze ktos doradzic czy ten programik jest :cool2: czy lepiej cos innego zakupic ?

 

pozdr i dzieki z gory za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam sobie wasze posty na temat interfejsu do BMW i znalazlem na allegro cos takiego:

 

http://moto.allegro.pl/item223988716_interfejs_diagnostyczny_bmw_carsoft_1987_2006.html

 

jest tam carsoft 6.5 - ciekawe czy ma te patenty do wł swiatel itd

 

moze ktos doradzic czy ten programik jest :cool2: czy lepiej cos innego zakupic ?

 

pozdr i dzieki z gory za info

 

lepiej podjechać do ASO :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasności - w starszych piątkach nie można ustawić w sofcie automatycznego włączania świateł.

 

 

1996 rok chyba sie lapie na zwrot starsza

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie,

 

Czy ktoś wie jakie jeszcze dodatkowe funcje może ew. uaktywnić ?

 

- światła mijania

- zamyknianie centralnego po ruszeniu

 

a czy można zaprogramować corner lighty czyli kierunkowskazy świecące się non stop na 50% jak USA ?

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie moga ci cala liste wydrukowac funkcji mozliwych do uruchomienia, przynjamniej tak mi powiedzieli przy okazji wlaczania swiatel automatycznych. Ponoc jest tego dosc duzo.
Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ja te światła i centralny zaprogramowałem na GT1 w serwisie BMW ale nie ASO. Zapłaciłem po 50 pln od funkcji i teraz mam światła cały czas ON a oczywiscie jak wyciągne kluczyk ze stacyjki - światła gasną. Zamek cantralny rygluje mi się automatycznie po przekroczeniu około 8 km/h.

 

Mam E39 523 z września 97 roku

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy stoję przed zamiarem kupna interfejsu. Dłubię sie w elektronice i to nie tylko w BMW i chciałbym zakupić jakiś do własnych potrzeb jak i czasem zdjagnozowania np opla. Szukałem na allegro i jest tego sporo. Nie wiem na co sie zdecydować żeby jak najwięcej móc zrobić w swoim BMW. Chodzi o kasowanie sprawdzanie błedów i drobne zmiany danych i ustawień. Co polecacie bo już sam nie wiem. Proszę o opinie i rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.