Skocz do zawartości

Problemy e34 z gazem i benzyna


SoNic CreW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno kupilem e34 94r 2.0 24V auto mialo tylko jedna wade szczelal gaz przy ruszaniu lub wolnej jezdzie (auto ma gaz na przeplywomierzu czyli lipa straszna do tego plastikowy przeplywomierz) nie widzielm problemu z tym poniewaz w takich przypadkach cza przewaznie wymienic swiece kable i filtry powietrza gazu itd. Sam wymienilem swiece na NGK V-Line filtry powietrza itd. i dalej kila do tego zaczelo mi nierowno na benzynie palic :( tak jakby nie palilo na jakis cylinder zdaniem poprzedniego wlasciciela auto ma dobre wszystkie cewki ale dla pewnosci pojede podpiac go pod komputer tylko ze nie wiem gdzie znajsc dobrego fachowca mieszkam w Tarnowie jak ktos wie niech mi napisze gdzie i ile kosztuje taka przyjemnosc koledzy mi mowia zebym przeczyscic silniczek krokowy jeszcze zajme sie tym moze to a moze jestem w bledzie ? pomuzcie jak wiecie wczesniej mialem e30 z 2.0l z seri 5 i nie mialem z nia wiekszych problemow a z tym zonk jezeli ktos juz pisal komus odp na taki post prosze o link poniewaz moja praca nie pozwala mi na dosc dlugie hasanie po necie aby sie dowiedziec z gory dziekuje i prosze o pomoc :) Edytowane przez SoNic CreW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Dębicy facet bierze 60 pln na kompie sprawdzi wszystko, skręca sie koło hotelu Grand ,ujedziesz 100 m i w lewo, potem przejedziesz pod główną drogą na Rzeszów i zaraz po lewej jest wyżwirowany chyba ? plac z dużym garażem -----to tam, pozdro z Brzostku :arrow: :arrow: :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem 1 usterke jest to kabel a raczej wtyczka miedzy cewka a swieca(dl. ok 20cm) sprawdzilem miernikiem i ma 0 inne maja w normie jutro sprobuje to zmienic potem pojade na komputer sprawdzic bo nie widze sesu jechac jezeli moze mi wykazac ta usterke o ile wylkazuje takie usterki chcialem zapytac czy podpiecie do komputera auta powie mi mnw czy przeplywomierz szlak trafil ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie :dance: wyeliminowanie glupiej fajki ktora nie miala przewodnosci sprawila ze auto jezdzi w miare na gazie :) ale jest dalej problem :doh: auto na gazie teraz nierowno chodzi na wolnych obrotach czasem jak podgazuje puszcze gaz to zdechnie zapewnie cza wyregulowac gaz albo cos innego jak wiecie powiedzcie gaz ma zalozony na przewodzie dolotowym silnik krokowy moze byc to jego wina czy samego odparownika :modlitwa: mysle ze juz wystarczy tylko to wyregulowac i nie tracic kasy na podlaczenie go pod kompa :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie uwazam ze twoj silnik ma chyba najlepszy przeplywomierz jaki moze wspolpracowac z LPG, jest to konstrukcja z tzw goracym drutem a nie przeplywomierz klapkowy , ktory bardzo szybka poda przy strzalach gazu. tu ten problem nie wystepuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie uwazam ze twoj silnik ma chyba najlepszy przeplywomierz jaki moze wspolpracowac z LPG, jest to konstrukcja z tzw goracym drutem a nie przeplywomierz klapkowy , ktory bardzo szybka poda przy strzalach gazu. tu ten problem nie wystepuje.

 

Niestety problem jak najbardziej występuje, ja po drugim strzale porzegnałem się z przepływomierzem, po tym porzegnałem sie z gazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.