Skocz do zawartości

[zakup] e39 530d 2000 r. - podpowiedzcie proszę!


Maniola

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

zmieniam samochod, przesiadam sie z mojej e36 na cos takiego.

oglądalem dziś egzemplarz tej e39 530d

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2577959

 

dosc długo przypatrywalismy sie temu egzemplarzowi, utrzymany w środku - bardzo dobrze, wyposażony równiez przyzwoicie - bez skóry jedynie i szyberdachu, hak dokładany na zyczenie w schowsku. Na pewno kiedyś robiony był prawy tył - ewentaulnie prawy bok - delikatne przerysowanie widac na drzwiach, ale żadnej tragedii.

prog też przytarty jest, co wiąże się z delikatnie zdeformowaną felga 18'' - bez tragedii.

 

jazda: pieknie się jeżdzi;) 18'' łądnie sie prezentuje i jazda tez jest wymapatyczna, nie odczuwam dyskomfortu jakiegos.

 

mankament: nie wiedziec dlaczego szyba przednia jest pęknieta - ma rysę od lewej strony od kierowcy. na pewno nie była bita przodem, czy mozliwe jest pekniecie takie od naprężeń?? nie mam pojęcia.

poci sie uszczelka pod deklem z klawiatury - przy tym przebiegu jest to mozliwe juz?

 

odpala na dotyk - czy zimny czy cieply.

nic nie stuka, nie puka, zaanych latających rzeczy.

 

Olej lany Castrol 5W40, tam jest łańcuch (?) nie wiem, w książce wymiana przy 190 tyś jest wpisana.

Turbina działa, ładuje, nie podpinałem pod kompa jeszcze.

na co byscie jeszcze zwrócili uwagę??

 

podpowiedzcie, bo standardowe rzeczy obejrzałem, ściezke przejechał, jest ok. podwozie ok.

 

aha, czipa nie ma.

 

PozdawiaM!

Maniola

!!! biało-niebieska szachownica !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.