Skocz do zawartości

Tylne światło przeciwmgielne


Gerald

Rekomendowane odpowiedzi

Zapala mi się tylko lewe. Sprawdziłem prawe

również jest tam działająca dwuzwojowa zarówka, ale na drugim uzwojeniiu

nie pojawia się napięcie. Bezpieczniki sprawdzilem. Przekaznika do tego chyba nie ma. Mam wiec pytanie czy e36 ma fabrycznie tylko po lewej stronie przeciwmgielne czy szukać dalej problemu u siebie?

Never Say Never Again!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa po ubu stronach-czyli dwa swaitla tylne przeciemgielne ( podmien zarowki zobacz czy cos sie zmienia)

Sprawdzalem zarółwki, obie dziłają jak są po lewej. kontrolka się zapala poprawnie. Chyba gdzies w kablach prawej strony mam przerwe w takim razie.

Never Say Never Again!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na bank..........mi nie palila prawa lampka podsw. rejestracji i wyjolem ja-sprawdzalem-poczyscilem .....i dalej nic......okazalo sie ze ulapal sie jedn z przewodow idacych z klapy po lewej stronie w takiej gumie do karoserji( ulamal sie w samym srodku-dobrze ze mnie tknelo aby tam sprawdzic)

 

.ty tesz szukaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

To zadzwoniłem przed chwilą niech nie wprowadzi w błąd, bo to było w 2002 roku :wink:

 

-----Original Message-----
From: GR
Sent: Wednesday, July 24, 2002 3:35 PM
To: '[email protected]'
Subject: RE: [BMW Klub] swiatla przeciwmgielne raz jeszcze


Zadzwonilem przed chwila do serwisu Smorawinskiego. E36, w zaleznosci od tego na jaki kraj bylo produkowane, mialo jedno lub dwa tylne przeciwmgielne.

To chyba wszystko :-)

GR

-----Original Message-----
From: 
Sent: Wednesday, July 24, 2002 3:32 PM
To: [email protected]
Subject: RE: [BMW Klub] swiatla przeciwmgielne raz jeszcze


Na szczescie (?) u mnie jest tez lewe. Ale dlaczego w takim razie u Grzegorza sa dwa? Moze u Ciebie Grzesiu ktos kiedys przerobil delikatnie instalacje...

Pozdrawiam


-----Original Message-----
From: 
Sent: Wednesday, July 24, 2002 2:48 PM
To: [email protected]
Subject: RE: [BMW Klub] swiatla przeciwmgielne raz jeszcze



>U mnie dziala tylko jedno. Ale w obu swiatlach pozycyjnych sa zarowki 
>dwuwloknowe co sugerowaloby ze powinny byc dwa swiatla. Czyzby w BMW 
>wkladali zarowki dwuwloknowe do obu swiatel ale instalacje ciagneli 
>tylko
do
>jednego? Jakies to dziwne... I dlaczego w lepszych modelach mialyby byc
dwa
>a w tanszych jedno? Przeciez pociagniecie 1 metra przewodu nie jest 
>specjalnie kosztowne...


Siemanko

Musze sie poprawic :-)))
Mnie swieci tez tylko jedno (czort wie czemu bo zarowka jest dwuwloknowa).
Kwestia tanszy / drozszy dotyczy raczej ilosci posiadanych swiatel.
Mniejsze auta maja jedno swiatlo gdzies blisko srodka osi podluznej. Tam nawet na lampach zyluja. Ale jesli lampa jest to chyba raczej powinno byc.
Chyba ze ma to zwiazek z napieciem instalacji elektrycznej <:/ ???
Na wszelki wypadek mozesz powiedziec czy u Ciebie tez swieci ta lewa? Jesl tak to moze faktycznie jest jedno. Jesli nie tzn ze mamy problem


Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja mam pytanie czy można zrobić taki trik żeby w miejsc świateł stopu były przeciwmgielne a w miejscu przeciwmgielnych stop? Czy ktoś to już robił i czy jest to w ogóle możliwe?

 

Zapewne wystarczy zamienić przewody, tylko po ciężką cholerę robić coś takiego :?: Dla efektu :?: Kosztem swojego bezpieczeństwa :?: Jakby nie było to jednak lampy które się zapalają dodatkowo są bardziej widoczne ( większy kontrast ) niż te które mają wspólną żarówkę.

 

Co do przeciwmgielnych tylnych, to u mnie świecą po obu stronach ( auto na rynek niemiecki ) i pewnie jest tak jak napisał GR że zależy to od rynku na który było produkowane auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pali się tylko lewe przeciwmgielne, żarówy dobre ale prądu na prawe niema. Ktoś wie który to przewód ?

 

 

piczytaj to co napisal wyzej kolega GR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.