Skocz do zawartości

e60 czy jest mapa do Navi


bicker

Rekomendowane odpowiedzi

w sparingu na TVN TURBO własnie testują E60 i jaguara. Jagielski porusza problem braku mapy w BMW E60 na polske. Moze coś się ruszy jak sądzicie

 

Ja zaraz zadzwonię do BMW i spytam ich czy to prawda co mówią w telewizji?

Na wypadek gdyby ich dział PR nie oglądał tv.

Chociaż, jak znam życie, to ich dział PR i tak g... może bo to bawaria ma nasz kraj gdzieś.

Ile oni tu sprzedają tych samochodów na rok, jak myślicie ?

Ja stawiam na to, że niewiele, baaardzo niewiele.

Większość tego co jeździ to prywatny import.

 

Pozdrawiam

Cezary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak swoją drogą,

zastanawiam się ilu ludzi z Polski kupi tą płytę (cena ma wynosić ok 700 zł).

Przypuszczam, że raczej pojawią się posty w stylu: "czy ktoś może wypalić...? " albo "skąd można ściągnąć obraz płyty?"

 

 

Pozdrawiam

Cezary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą,

zastanawiam się ilu ludzi z Polski kupi tą płytę (cena ma wynosić ok 700 zł).

Przypuszczam, że raczej pojawią się posty w stylu: "czy ktoś może wypalić...? " albo "skąd można ściągnąć obraz płyty?"

 

 

Pozdrawiam

Cezary

 

Nie musza byc ludzie z Polski. Na niemieckich forach BMW jest rowniez sporo pytan o mape Europy wschodniej (powody sa rozne; turystyka, interesy, odwiedziny w kraju pochodzenia ) Sam chetnie tez bym oryginal kupil.

 

Co do Twoich przypuszczen w drugiej czesci postu to przyznaje Ci racje. Niestety :cry:

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Zgodnie z obietnicą podaję namiary na człowieka, który rozprowadza mapę Polski do e 60 business:

Jak ktoś kupi i przetestuje to niech da znać...

 

BTW: wczoraj rozmawiałem z serwisem BMW. Zadzwonili do mnie sami z ankietą w związku z moim pobytem w serwsie na przeglądzie.

Zapytałem jak z mapą.

 

Jak się domyślacie Pan nie użył już sformułowania "do końca roku" tylko nowego "na koniec roku lub na początku przyszłego"

 

Nie będę tego Wam komentował. Skomentowałem niedwuznacznie Panu z BMW tylko nie wiem po co.

 

Trzeba potestować tą Daytonę. Dajcie znać co i jak.

 

Pozdrawiam

Cesair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak myslałem informacja nie potwierdzona z tymi mapami. Nie ma zadnej mapy daytona. Owszem jest ale do starszych modeli VDO ale nie do nowych bisnes i profesional. Skąd miałeś taką informacje ze jest coś takiego się pokazało

Kompatybilne z:

• BMW 3, 5, 7, X (with MK I, MK II , III) and Mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak myslałem informacja nie potwierdzona z tymi mapami. Nie ma zadnej mapy daytona. Owszem jest ale do starszych modeli VDO ale nie do nowych bisnes i profesional. Skąd miałeś taką informacje ze jest coś takiego się pokazało

Kompatybilne z:

BMW 3, 5, 7, X (with MK I, MK II , III) and Mini

 

zgadza się, mam taką samą informację i jeszcze jednen hit.

 

Rozmwaiałem właśnie z BMW w Niemczech i oni twierdzą, że podowdem braku map Polski jest strona polska, która mimo ich monitów (Niemcy też chcą te mapy mieć) nie dostarcza im danych potrzebnych do ich zrobienia.

 

Pozdrawiam

Cesair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, coś ci Niemcy kręcą... Mają przecież mapy Polski do starszych wersji nawigacji (np. do MK1-MK4 - sam używam v.2007-2 Tele-Atlasa oraz v.2007-2008 Navteqa i są niezłe) - jaki więc problem aby wykorzystali je do E60? Szkoda że Koledze ten argument nie wpadł do głowy w czasie "rozmowy"...

 

Znowu wina leży po stronie polskiej - jak za Westerplatte...)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie, nie umiecie się pytać czy co! To są namiary na faceta z Navi Systems, który dziś mi potwierdził, że to bzdury z tą mapą Polski Daytona do E60 business. Ma tylko mapy do starszych modeli BMW, a jak ładnie zagłosujecie, to może Dzieciątko coś przyniesie.

Sebast mówi to samo, a ja dałem sie podpuścić paru niepoważnym facetom na tym forum i już zacząłem wmawiać dziecko w brzuch Sebastowi.

PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Kilka osób mi juz wmawiało ;) i to od bardzo dawna ...

Wg moich nieoficjalnych oficjalnych informacji :mrgreen: , marne są szanse, że coś się pojawi w ciągu najbliższego roku (nie kalendarzowego, tylko roku ! )

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz tylko wziac mape europy od e60 i mape od e39 , zatrudnic informatyka niech posiedzi nad tym troche czasu i wypuscic swoja wlasna mape, zarobek gwarantowany. Mysle ze po 500zł by było setki klientów

Konrad


http://www.maxmotors.pl

SKLEP MOTOCYKLOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podnoszę ten temat tylko dlatego, że ewidentnie mylna informacja nie została skomentowana przez autora i potem następny chce kupić mapę Polski, "no bo przecież Orkwisz napisał, że jest".

Orkwisz, to kup mi mapę Polski do E60 business, a będę Ci wdzięczny, bo ja nie potrafię.

PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.