Skocz do zawartości

E32 = Old School ?


don

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie poczytałem materiał o E24 oraz o czasach w jakich był produkowanych. Przez ostatnie 2 lata produkcji (86-88) E24 był w sprzedaży równolegle z E32 i nawet najbardziej wypasiona wersja E24 kosztowała 108.000 DM gdzie E32 750 iL kosztowała 142.000 DM (mam ksero faktury z 1991 roku).

 

Abstrachując od cen, zastanawiam się, czy przypadkiem E32 nie jest ostatnim "oldschoolowym" BMW zaczynając od E21, E23 itp ..... ??

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Za 15 lat tak samo będzie się mówić o E 38 ...........he he .......

 

 

Pozdrawiam

Mario :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem - masz rację - w porównaniu do E28 czy E23, E24 - E32 jest modern w stosunku do nich ale "rekin" w stosunku do E38

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem - masz rację - w porównaniu do E28 czy E23, E24 - E32 jest modern w stosunku do nich ale "rekin" w stosunku do E38

 

No,ale idąc tym tropem to każdy model poprzedzający będzie bardziej rekiniasty :roll: Jak dla Mnie Rekin kończy się na E28,E32 i dalej już nie wliczamy do tego grona,chć akurat właśnie ta stylistyka E32,E34,E30 po lifcie najbardziej Mi się podoba ze wszystkich BMW

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekiny sie skonczyly na e23 , e24 , e28 ...

 

e32 troche nawiazuje do rekina - np przez wypuszczony przedni zderzak , schodzacy sie do szpica ...

 

E34 to ostatnie BMW z lampami nie za szkłem, E32 to ostatnia seria 7 z lampami nie za szkłem, myślę że stylistycznie to rozdziela te auta od stylistyki nowszych modeli.

 

Na pewno też to że patrząc na przód E34/E32 z boku wygląda to tak:

 

__

/

|

 

 

A nie tak: :)

 

 

__

\

|

 

 

To też klasyka, i dodajmy jeszcze otwieranie maski... do przodu a nie do tyłu. Myslę że to się trochę łączy z powyższym.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.