Skocz do zawartości

E34 525TDS w automacie a Chip???


blazey123

Rekomendowane odpowiedzi

Chip fajna sprawa, też miałem propozycję za 1tys zł,,,ale poczytałem sobie, tds nie lubi przegrzewania się,ma solidne 146 koni,,,,,z chipem pewnie do 160 się nakręci,,,,ale to prawie żadna różnica,,,to tak jak wyrzucić jedną osobę z kabiny, taki efekt,,hmm czy warto,,,Ja nie zakładałem,,,,pozdrawiam,,,powodzenia,,, hmm podobny efekt daje zmiana opon z fabrycznych 225 na 205 i czujesz moc :mad2:

hmmm no cóż,,,chętnie bym poczytał kogoś kto ma chipa w tds i ile już zrobił TYSięcy kilometrów, ile pali i co było naprawiane, wiem że do chipa czym mniejszy przebieg tym lepiej...może ktoś kto ma chipa się wypowie (spalanie,moc,żywotność)

Teraz to ja mam radość z jazdy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje BMW ma chipa firmy KERCHER założonego w Niemczech, spalanie raczej na tym samym poziomie (zima 11-13, lato 10-12), różnica jest taka jak między TDS a TD czyli niewielka:) lepiej przyspiesza ale jak już powiedziałem nie jest to rewelacja. Nie warte zachodu ogólnie bo trzeba wywalić 1,5 tys za dobry chip ( np. stajnia VTG)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pali swoje z tym chipem, ja w automacie tydzień temu na kompie ustawiałem, spala mi na trasie 6,5 - 7,5 litra, miasto do 9,5l !! oczywiscie miasto 60km/h a trasa tak ok 95 - 100 na tempomacie,,,,,9,5 pali mi z przyczepą 400kg ;) pozdrówka, chipy zostawmy WV i Audi 1,9 :norty:

takie moje skromne zdanie, ale przy tych rocznikach to gra nie warta świeczki,,,,

Teraz to ja mam radość z jazdy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warta...ale spalanie zależy od stylu jazdy mi pali automat od 7,5-13ltr.

Więc porównanie spalanie nie da niczego...dwaj różni kierowcy...

Co do chipa różnica jest i to widoczna. Seria 143 z modem na 170 co najmniej :mrgreen:

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie pali mi około 6,5 litra jak jadę 100 góra 120 a w mieście poniżej 10 nie ma szans, z tym że nie powiedziałem o tym, że cieknie mi szósty wtrysk i korbowody są do wymiany. Jak to zmienię przypuszczam, że poniżej 10 spokojnie zejdę. A i po chipie teoretycznie mniej palą także zobaczymy jak doprowadzę silnik do kultury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.