Skocz do zawartości

denerwujacy szum


mig

Rekomendowane odpowiedzi

siema

 

mam takie pytanie , mianowicie po wymianie mechanizmu wycieraczek (calego razem z silnikem) w srodku auta w trakcie jazdy da sie slyszec szum jakby wial wiatr ale nie czuc nic zeby spod szyby dmuchalo itd. poprostu juz tak od 90-100 kmh zaczyna byc coraz bardziej wyrazisty a przez to coraz bardziej denerwujacy, wczesniej nie bylo tego autko przy zamknietyh szybach bylo wyciszone elegancko nawet przy 140-160 nie slychac bylo absolutnie nic a teraz jakbym jechal jakims padłem . dzisiaj kupilem zatyczki do tego plastiku na podszybiu docisniety jest fest i dalej to samo, ma ktos moze jakies pomysly ?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha :)

 

Wiesz mam ten sam problem i h... wie jak go rozwiązać. Wymieniłem szybę przednią bo mi TIR załatwił (kamień) i po założeniu nowej szumi właśnie jak cholera. Tą oryginalną miałem bez klipsów a nowa z klipsami . Myślę ,że to właśnie przez to ale pewności nie mam. Sprawdź czy ramię wycieraczek masz na odpowiednim ząbku , może są za wysoko i pęd powietrza znad maski w nie "trafia" ???

 

Nic więcej na myśl mi nie przychodzi.

 

Pozdro

Nadal dobrze mnie się jeździ :)


Kasa dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdż w trakcie jazdy-załącz wycieraczki na sucho jesli beda w pozycji pionowej czy przestaje czy nie , jesli przestanie to trzeba przyginac lotke która dociska wycieraczke ja to miałem po 120 km /h i szczególnie pod wiatr :arrow: :arrow: :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zaczela szumiec po zimie, zle byla wklejona, dostala sie woda, zamarzla i odkleilo sie bardziej, szum z przodu jest spowodowany na 100% zlym wklejeniem, auto jest tak wyciszone ze innego szumu nawet jak by to byla antenka na masce nie slyszelibyscie w srodku.jak ktos niedawno wklejal to niech reklamuje bo w zimie bedzie przeciekac, a to juz klopot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.