Skocz do zawartości

jak przestawić godzinę w e34 na zegarku elektronicznym


MAXBOLO

Rekomendowane odpowiedzi

jak przestawić godzinę w e34 na zegarku elektronicznym? wydawało mi sie że trzeba nacisnąć jakąś szpilką taką dziurkę, lecz to niedziała.

pomóżcie

wydaje mi sie ze juz wypróbowałem różne kombinacje przycisków i nic

a zegar mam taki jak na zdjeciu po lewej z linka poniżej, kto ma e34 to wie o co chodzi

http://moto.allegro.pl/item180275942_martom_bmw_e34_e_34_zegar_komputer.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymujesz przycisk UHR (na zdjęciu ORA) do momentu aż kropka między godzinami i minutami zacznie mrygać. Dalej przyskiem po lewej DAT (godzina) i po lewej DAT (minuty). Ustawiasz sobie żądaną godzinę. Następnie naciskach ponownie UHR kropka przestaje mrygać i KONIEC. Datę tak samo ustawiasz tylko początek z przyciskiem DATA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymujesz przycisk UHR (na zdjęciu ORA) do momentu aż kropka między godzinami i minutami zacznie mrygać. Dalej przyskiem po lewej DAT (godzina) i po lewej DAT (minuty). Ustawiasz sobie żądaną godzinę. Następnie naciskach ponownie UHR kropka przestaje mrygać i KONIEC. Datę tak samo ustawiasz tylko początek z przyciskiem DATA.

 

dokładnie tak.

 

devro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxbolo nie chce nikogo umoralniać ale Darexowi należy się "sorki". Faktycznie błąd był po twojej stronie pisząc "zegarek". Łącznie w 5 E34 był jeden zegarek i podajże trzy wersje OBC (jak się mylę poprawcie mnie). Sam dokładnie nie określiłeś co posiadasz i jeszcze go zjechałeś za "plusy i minusy". Chłop myślał , że masz zwykły zegarek jak ten na zdjęciu po prawej. :nienie:

A odnośnie tego "przycisku" to chyba nie jest żaden przycisk ale szczerze mówiąc nie wiem. Pozdrawiam :handshake:

A jeszcze skoro masz taki OBC żebyś się nie zdziwił jak będzie na dworze 3 stopnie C i poniżej , że po przekręceniu stacyjki będzie dzwonił gong pod kierownicą. Ostrzeżenie właśnie od tej temperatury w dół, że może być gołoledź. Przycisk MEMORY też będzie dzwonił gong (trzy sygnały) dokładnie 15 sekund przed pełną godziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ten otworek po lewej stronie to nie żaden przycisk,a "czujnik światła"wyłapuje nasilkenie światła dziennego i ustawia jasność podświetlenia zegarów w aucie.Można to łatwo sprawdzić wystarczy w dzień zakryć ten czujnik palcem a zobaczycie jak zegary zaczną mocniej świecic .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.