Skocz do zawartości

Zamykanie szyb kluczykiem


abtar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przytrzymaj dluzej moze? zaskakuje u mnie tak po 2-3sekundach od przytrzamania przekreconego kluczyka

 

No wlasnie, Szwedu ma racje, kluczyk w skrajnej pozycji trzeba chwile przytrzymac.

BMW 316ti N46B18A '04 - sprzedane

BMW 318ti M44B19 '98 - sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie we wszystkich to było .... ale nie jestem w stanie powiedzieć, w których było, a w których nie ... U mnie np. tego nie ma, ale ja mam rok produkcji samochodu 93, a znowu 2 kumpli miało wersje 1.6 jeden rok produkcji grudzień 93, a drugi końcówka 94 i u nich było. Kumpel ma 2.5 z 92 roku i również nie ma tej funkcji. Tak że nie wiem czy była to opcja za dopłata czy tez może wchodziło to jako standard w późniejszych latach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z instrukcji:

 

http://img1.aukcjoner.net/images/b/b/a/54883_f.jpg

 

Wyposazenie dodatkowe (za doplata) jest oznaczane w instrukcji gwiazdką, wiec juz wiemy ze seryjnie tego nie było w kazdym.

BMW 316ti N46B18A '04 - sprzedane

BMW 318ti M44B19 '98 - sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie we wszystkich to było .... ale nie jestem w stanie powiedzieć, w których było, a w których nie ... U mnie np. tego nie ma, ale ja mam rok produkcji samochodu 93, a znowu 2 kumpli miało wersje 1.6 jeden rok produkcji grudzień 93, a drugi końcówka 94 i u nich było. Kumpel ma 2.5 z 92 roku i również nie ma tej funkcji. Tak że nie wiem czy była to opcja za dopłata czy tez może wchodziło to jako standard w późniejszych latach.

 

A możesz przekręcić kluczyk dalej w prawo po zamknięciu centralnego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mogę przekręcić zamek dalej w prawo i wtedy mam funkcję ryglowania tak jak chyba w każdy coupe (nie wiem czy w sedanach też tak jest) i jeżeli jest funkcja domykania szyb to jak sie dłużej przytrzymasz to domyka szybę ale mi ta funkcja jest i tak zbędna ponieważ założyłem sobie alarm Exus V10 i mam domykanie szyb z pilota podczas załączania alarmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mogę przekręcić zamek dalej w prawo i wtedy mam funkcję ryglowania tak jak chyba w każdy coupe (nie wiem czy w sedanach też tak jest) i jeżeli jest funkcja domykania szyb to jak sie dłużej przytrzymasz to domyka szybę ale mi ta funkcja jest i tak zbędna ponieważ założyłem sobie alarm Exus V10 i mam domykanie szyb z pilota podczas załączania alarmu.

2Jaka funkcja ryglowania w kazdym coupe?

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mogę przekręcić zamek dalej w prawo i wtedy mam funkcję ryglowania tak jak chyba w każdy coupe (nie wiem czy w sedanach też tak jest) i jeżeli jest funkcja domykania szyb to jak sie dłużej przytrzymasz to domyka szybę ale mi ta funkcja jest i tak zbędna ponieważ założyłem sobie alarm Exus V10 i mam domykanie szyb z pilota podczas załączania alarmu.

2Jaka funkcja ryglowania w kazdym coupe?

 

Właśnie ? Co to za funkcja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaa !! :duh: Rzeczywiście jest coś takiego (znaczy się umnie nie ma...chyba) ale mój ojciec w E34 ma takie coś, po zamknięciu centralnego potem słychac jeszcze drugi taki podobny dźwiek wewnątrz drzwi i to uniemożliwia otwarcie (oczywiście od wewnątrz :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekręcacie kluczyk w prawo drzwi sie zamykają nie da rady ich otworzyć od zewnątrz natomiast da sie je otworzyć od wewnątrz a jeżeli przekręcisz kluczykiem do oporu następuje ryglowanie czyli nie da sie otworzyć drzwi od zewnątrz jak i od wewnątrz. Pozdroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem w coupe dosówanie szyb i z kluczyka i z pilota w cabrio mam również to samo moge z pilota dosunąć szyby jak i zamkąć dach

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.