Skocz do zawartości

co z tymi światłami??


DRAGAR

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mnie ktoś poratować odrobiną wiedzy tajemnej...

Opadły mi soczewki w przednich reflektorach i świecą pod nos. Żeby było śmiesznie kiedyś coś takiego już mi sie przytrafiło ale na starych zwykłych reflektorach, ale na drugi dzionek było ok. Na moje rozumowanie wygląda to tak jakby silniczki pozycjonowania lamp nie dostawały napięcia i zjechały na dół. Co zrobić , gdzie tego szukać. Zależy mi na waszych radach bo cholera wieczorem nic nie widać!!!

Dzięki! :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam e39, ale .... wiekszosc regulatorow wysokosci dziala na podstawie porownania wartosci ustalanej potencjometrem na desce z ta jaka osiaga silnik. wystarczy ze potencometr na desce bedzie zasniedzialy albo styki we wtyczce luzne i lampy moga swirowac. podobnie jest jesli ktorys z kabli bedzie mial przerwe.

 

dzialaja wogole silniki jak regulujesz od srodka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, dzieki za odzew.

co do pytania czy działają silniki gdy reguluje od środka - nie działają

co do oryginalnych xenów, sam se zamontowałem z ringami :wink: , ale wcześniej miałem stare lampy i któregoś wieczoru miałem już taki przypadek, że lampy zjechały na dół i świeciły pod nos. A w starych lampach raczej nie było samopoziomowania... Może faktycznie cos zaśniedziało, a może jakis przekaźnik, tylko gdzie tego szukac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cala "madrosc" - elektronika jest w silnikach, jesli nie ma polaczenia z potencjometrem w kabinie to albo silniki nie dzialaja, albo jada w dol.jesli zjechaly ci oba na raz, to problemu szukaj w kabinie przy przelaczniku, albo w bezpiecznikach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.