Skocz do zawartości

Czy ta kierownica może mieć AIR BAG?


comin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam kupić Compacta z 94 roku i w ogłoszeniu napisane jest że posiada Air Bag i właściciel również to potwierdza, chociaż na foto wydaje mi się że kierownica jest zupełnie inna niż przy seryjnych 316.

Czy możliwe jest, że w tej kierownicy mieści się poduszka?

Auto stoi ładnych parę kilometrów dlatego będę wdzięczny za pomoc.

 

http://www.comin.ovh.org/Zdj_cie017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyśtaką kierownice w coupe , oczywiście posiadała Air Bag , przyjżyj sie dokłądnie nawet na dolnym ramieniu jest kontrolka świetlna od poduszki

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i druga sprawa, jesli jest to kiera skorzana jak u mnie, to moja jest podobnie starta a auto ma przebieg 312tkm wiec nie wierz jakby co w zapenienia o przeb ponizej 250tkm

:beksa:

A tak ładnie się zapowiadała...

Trochę zniechęca mnie fakt że jeździ już trzy lata na gazie, właśnie... To dużo dla BMW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta kiera ma Airbag.

Jedna rzecz mnie tylko zastanawia...

nie przypominam sobie zeby compact mial montowana wlasnie taka kiere. Moze przekladka? A moze sie myle...?

BMW 316ti N46B18A '04 - sprzedane

BMW 318ti M44B19 '98 - sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta kiera ma Airbag.

Jedna rzecz mnie tylko zastanawia...

nie przypominam sobie zeby compact mial montowana wlasnie taka kiere. Moze przekladka? A moze sie myle...?

Wszystko zalezy jaka opcje zamowil sobie kupujacy...mozna wybrac rodzaj kierownicy, no a w najgorszym wypadku to tak jak mowisz :worried:

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kierownice wystepują zarówno w wersji z poduszką jak i bez ale najwięcej jest właśnie tych bez poduszki.

Jesli nawet ten kompakt nie miał fabrycznie tej kierownicy a ktoś ją fachowo zamontował to nie powinno byc problemów.

Jeśli chcesz kupic to auto to upewnij się przede wszystkim w jakim stanie jest skrzynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupic to auto to upewnij się przede wszystkim w jakim stanie jest skrzynia.

Sprzedający na pytanie dot wymiany olejów w silniku/skrzyni odpowiedział "w silniku wymiana co 6 tyś, w skrzyni się nie wymienia"....

To chyba znak żeby dać sobie spokój z autem od takiego użytkownika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierd...nie o szopenie.

 

Juz widze jak ktos zmienia co 6 tys olej

 

Nie mozna tego wykluczyc, jak ktos ma kase i ochote to nie widze problemu zeby wymieniac co 6 tysiakow...

 

 

Wiesz, kto bogatemu zabroni żyć bogato :lol:

 

Z drugiej strony zeby to był Compact 323 wykorzystywany do smigania po czerwonym polu obrotomierza to bym zrozumial ale to jest 316i na automacie. :)

Moim zdaniem prawdopodobieństwo tego że sprzedajacy mowi prawde jest niewielkie...

BMW 316ti N46B18A '04 - sprzedane

BMW 318ti M44B19 '98 - sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.