Skocz do zawartości

A co to jest TUNING?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... Każdy ma prawo robić ze swoim autem co mu się podoba i trzeba to uszanować.

Dzięki AlexMastah. Tak się składa, że czekałem na więcej postów obraźliwych pod adresem wyglądu mojego auta i ogólnie tuningu a na koniec chciałem dokonać podobnej tylko że bardziej rozbudowanej konkluzji.

W poprzednim moim temacie "Czy istnieje pakiet MotorSport" jechali po mnie jak po psie a teraz cisza.

Bi Em DabylJu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem najbezpieczniej zrobić coś co wszyscy mają i akceptują. Gdzie tu indywidualizm? Pewnie nie jeden by pokombinował ale boi się że podpadnie, tzw asekuranci :) . A później w kupie siła, wszyscy jeżdżą po jednym biedaku, co próbował.

Każdy ma prawo robić ze swoim autem co mu się podoba i trzeba to uszanować.

 

Tak się składa, że większość użytkowników tego forum nie ma po 16-20 lat, a człowiek z wiekiem, jeden wcześniej drugi później nabiera poczucia dobrego smaku i elegancji. Większość z nas wstydziłaby się takim autem jak wasze przejechac się po miescie a co dopiero użytkować je na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo robić ze swoim autem co mu się podoba i trzeba to uszanować.

 

Jak również każdy ma prawo do krytyki ! Kolega Adi wklejając tutaj zdjęcia swojej choinki musi się liczyc z komentarzami tymi krytycznymi i złośliwymi również... Gdyby przeprowadzic ankietę dotyczącą tego samochodu to zapewne większośc forumowiczów uznałaby go za WT i jeszcze nie zauwżyłem żeby ten termin był nadużywany na tym forum ! A dlaczego taka "cisza" ? No bo jeżeli ktoś nie rozumie istoty dobrego tuningu to tego nie zrozumie i nie przyzna się do błędu że jego samochód wygląda jakby jechał na odpust... A co do terminów tuningowych które wklejacie to co one wnoszą do tematu ? Są to OGÓLNE sformułowania co to to jest tuning i owszem wchodzą w jego skład naklejki, listweki itp itd ale nie ma tam już rozdziału o wiejskim tuningu, german style itp itd... i tuningu ze smakiem ! Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu nie zabrania tylko żeby to wyglądało estetycznie a nie spojlery wystają i na dodatek krzywe a jak widzę blendy całe sfałdowane to płakać mi sie chce a każdy ma swój gust jeden lepszy drugi gorszy ale rzeczywistsze kolego za dużo żeś napchał tych świecidełek a i puść glebę żeby to wyglądało choć trochę rasowo :mrgreen: :cool2: :cool2:
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc w Polsce wszystko co jest inne jest "nienormalne". W Polsce nie ma tolerancji dla nikogo i niczego. Każdy kto choć trochę odbiega od normy jest odpychany przez społeczeństwo. Do Unii nam daleko i niechodzi mi tu tyłko o zarobki ale mentalność ludzi. Komentujecie negatywnie tuning a sami oglądacie TVN Turbo i Tede'go - to tak jakbym mówił że nie jestem wierzący i czytałbym biblię. Kolejna sprawa: gdy czytałem pytania ludzi na forum to nie wyśmiewałem ich, nie szydziłem i nie dopisywałem głupich komentarzy tylko starałem się pomóc jak mogłem (poczytajcie moje posty np. na temat audio) a gdybym zapytał się tu na forum czy warto dołożyć coś jeszcze z chromu do auta to od razu byłbym potępiony przez grono ludzi z upodobaniem do serjnych wyglądów samochodów. Zwróćcie uwagę jak na innej stronie oceniają moje auto. Najwyraźniej dochodzę do wniosku, że pomyliłem forum i... kraj. Kilka miesięcy temu byłem jakiś okres w Anglii i stąd wiem co to tolerancja (tuning też inaczej tam wygląda i nikt z nikogo nie szydzi). Wyprowadzam się stąd (chodzi mi o kraj i forum). Możecie usunąć mnie z tego forum, bo raczej konkretnych odpowiedzi nie uzyskałem zadając pytania tylko czytając wypowiedzi innych.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Bi Em DabylJu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex Mastah napisal:

Troche szacunku, nic więcej...

Czlowieku.Wyluzuj. Szacunek mam do kazdego.Nie pisalem,ze nie szanuje kolegi Adi-1980. To forum ikazdy moze wyrazic swoje zdanie.A niestety prawda jest taka,ze duzo ludzi z tego forum mysli podobnie jak Ja o samochodzie Adiego.A on tego nie moze(nie chce) zrozumiec,ze buraczy swoje autko.German style.To tak.Dobra gleba,felga.Jakis dodatek ze smakiem :cool2: A nie metry chromu z Castoramy,dwie anteny na dachu i drewna w srodku sportowego auta(sic!!!) jak na tartaku.A pozniej placz i zgrzytanie zebow czemu sie Mnie czepiaja!!!

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciwnikiem Agro Tuningu . Jak bylem mlodzy tzn mialem 20 lat i troszke wiecej to tez robilem rozne tandety . Teraz mi to juz nie w głowie .

 

Nie lubie neonów , gadzetow z dzialu motoryzacyjnego w Tesco , nakladek na pedały , naklejek. uwazam ze to jest kaleczenie samochodu ! ale to moje zdanie. KAzdy ma prawo robic co chce !

 

mnie sie najbardziej nie podoba kiera od kolegi ktory napisal post.

 

REszty nie bede komentował.

 

 

Najlepszym tuning to ladna duza felga , jesli sie da to ladna koncowka wydechu i lubie tez ciemne szyby . To według mnie takie podstawowe rzeczy.

 

Choc jest tez wiele przeciwnikow ciemnych szyb .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że na kolegę za bardzo żeśmy krytykowali a on chciał sie tylko pochwalić swoim autkiem ale co byś powiedział lasce gdyby powiedziała że twoje auto nie jest ładne co byś jej odp ??? :8)
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
No widzę że na kolegę za bardzo żeśmy krytykowali a on chciał sie tylko pochwalić swoim autkiem ale co byś powiedział lasce gdyby powiedziała że twoje auto nie jest ładne co byś jej odp ??? :8)

 

Ja naszczęście takiego samochodu nie mam, więc nie mój problem hehehe... :twisted:.

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to tak jakbym mówił że nie jestem wierzący i czytałbym biblię...

 

to akurat mało mądry przykład. wracając do tematu weź siebie i innych na dystans. wrzuc na luz i inni niech też już wyluzują. wróc do tematu za jakis czas i przemyśl czy masz się o co oburzac. net to akurat takie miejsce że łatwo dac po uszach i łatwo dostac po uszach. niech emocje opadną i będzie git. jak ktoś chce koledze dac dowody na dobrze zrobionego bimera to niech daje linki do zdjęc, które to dobrze oddają. może wielu na tym skorzysta. natomiast autor tematu ma prawo do tego i się go nie czepiajmy, niech zobaczy jak inni to robią i napewno będzie sam doskonale wiedział co musi jeszcze dopracowac, a w co już nie inwestowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak ktoś chce koledze dac dowody na dobrze zrobionego bimera to niech daje linki do zdjęc, które to dobrze oddają. może wielu na tym skorzysta.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=41428&postdays=0&postorder=asc&start=30

 

co do autoru tematu to sobie obklejaj beemke, ale nie wymagaj zeby doceniac twa indywidualna kreatywnosc w posrebrzeniu wlewu paliwa jakby to byl projekt samego giorgetto giugiaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim moim temacie "Czy istnieje pakiet MotorSport" jechali po mnie jak po psie a teraz cisza.

 

Po pierwsze, nikt po Tobie nie jachał jak po psie. :mad2:

Po drugie, nieznajomość tematu nie jest usprawiedliwieniem. Jeżeli porównujesz zamontowany u siebie przedni zderzak do oryginalnego pakietu M, to nie oczekuj, iż czytający ten post będą Ci przytakiwali i klepali Cię po plecach, mówiąc masz rację. :|

http://img155.imageshack.us/img155/5220/bkptouring350x100avatarzt8.gif

_________________

http://images.spritmonitor.de/239085_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najwyraźniej dochodzę do wniosku, że pomyliłem forum i... kraj.

 

Nie wymagaj od miłośników marki że będą tolerowali tuningowe fantazje. To nie forum o tuningu i o tym jak zeszpecić auto. Nie prowadzi tu się dyskusji o tasmie chromo podobnej, siatce budowlanej w zderzakch i naklejkach +5KM na wlewie paliwa. Reasumując, ze swoim podejściem raczej pomyliłeś forum.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.