Skocz do zawartości

CZY MOZNA E36 320I COUPE DRIFTOWAC???? PROSZE BARDZO O POMOC


kobiol3

Rekomendowane odpowiedzi

Bez obrazy ale po twoim innym poście

chcialbym duzy silnik ale nie jestem wstanie go utrzymac mam skonczony 18 lat i dziadek chce mi kupic bmw do 2 litrow ! podoba mi sie ten samochod w coupe!jest cudne ! powiedz mi czy da sie troszeczke tym 150 konnym silnikiem podriftowac??

pozdrawiam

i wieku jaki masz to proponuje najpierw nauczyć sie jezdzić prosto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że dużego silnika nie będziesz w stanie utrzymać... na drodze. Nie mówiąc już o drifcie, który w najlepszym razie skończy się na paleniu gumy, jako łatwiejszej alternatywie. Jeżdże czasem Fordem 2.9 V6 od ojca i wiem, że gdybym zaczął tym wywijać, dla kogoś by się to źle skończyło. Rozumiem twoje napalenie, też mam prawko od niedawna, staram się doskonalić jazdę w ruchu ulicznym, mając wszystkie koła pod kontrolą i tobie też tak radze. Kup sobie najlepiej 314 (Rover :twisted: ) na mocniejsze jeszcze będzie czas.

 

BTW gdybyś choć trochę zakręcił się w temacie driftu, wiedziałbyś że jako minimum podaje się 150 kucy, jednak najważniejszy jest stosunek masy do mocy, który w BMW jest mało korzystny ze względu na tzw. wypas :) . Więc jak dostaniesz już 320i to następnie zacznij wyrywać tapicerki i wytłumienia, efekty pokaż sponsorowi, jeśli zdrowie mu dopisuje :P .

Edytowane przez AlexMastah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ma kupić rower? Ma 18 lat, prawko zakładam że też to dlaczego nie może zacząć jeździć? Wam tak mówiono jak mieliście 18 lat? Kup sobie rower? Nie pisał nic o drifcie przez środek ronda, może ma możliwości by bezpiecznie trenować?

Widze że niektórzy wyrośnięci "gówniarze" tu strugają nie wiem kogo z racji wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu od razu chłopaka skreślacie za wiek ?? Kubica ile miał lat jak siadł za kółkiem ?? a kto powiedział że chłopak wsadzi szpere i od razu będzie miasto bokiem robił ?? a może ma dostęp do jakiegoś zakmniętego odcinka drogi, toru czy jakiegoś placu , jak mi sie uda to zaraz znajde i wam pokaże jak 8 letni chłopak lata beemką bokami , jak moge sie założyć połowa z tego forum nie potrafi....

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam chlopaki ze jestescie ze mna! gdy pierwszy raz siadlem za kulko mialem 7 lat dziadek uczyl mnie juz jezdzic co prawda na fiacie 126p! nauczylem sie jezdzic mysle ze dobrze poniewaz teraz jezdze duzymi dostawczymi autami i spokojnie sobie daje rade z wiazdami w ciasne uliczki czy tez garaze! chce miec bmw bo to jest bardzo ladne auto! myslalem ze jak napisze prawde ze mam 18 lat to mi pomozecie a ty nic z tego chcecie mnie posadzic na rower! oj niektorym by szczena opadla na widok mojej jazdy:D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 to mi sie jakoś nie widzi a i do tego powiem że musisz mieć spoko dziadka bo nie każdy jeździł BMW zaraz jak zrobił prawko ja jeździłem Fiestą i lepiej pierwsze sie podszkól w jeździe w normalnym ruchu a potem możesz probować driftowac tylko żebyś nikomu nie zagrażał bo może sie to źle skończyć dla ciebie POZDRAWIAM
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze Ty osobiscie uwazasz sie za dobrego kierowce nie znaczy ze potrafisz jezdzic,oczywiscie mozesz miec do tego talent,ale to inna para kaloszy.Ja zrobilem prawko w wieku 17 lat i jezdzilem od poczatku.Po roku tez twierdzilem ze jestem juz dobry w te klocki.Po 15 latach za kierownica i przejechaniu okolo 900 000 km nie jestem juz taki pewien ze wszystko potrafie.jak troszke pojezdzisz i naogladasz sie co sie moze stac na drodze,to mysle ze zmienisz zdanie co do Twoich umiejetnosci.podstawa to jezdzic i jeszcze raz jezdzic.Ale z glowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet w wieku 24 lat myslalem,ze jestem super driverem.Teraz mam 28 i juz tak nie mysle.Moj tata ktory jest kierowca juz 37 lat jest dobrym kierowca.Ma miliony km nastukane BEZWYPADKOWO.Fajnie,ze umiesz wjeczac dostawczakiem w ciasna uliczke :clap: :clap: To juz duzo.

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie nie można od razu jeździć po gościu jak po psie, bo nie wiadomo co ma w głowie, skąd wiecie że wcześniej gdzieś już nie ćwiczył drifta czymś innym. Nie można z góry zakładać że tak nie było. Jeżeli chodzi o 320 to tak jak wcześniej wspomniano wywal wszystko co zbędne żeby fura lżejsza była, tylko nie wiem czy to ma sens (nie wygląda to zbyt ładnie :). A przede wszystkim pojeździj trochę normalnie i wyczuj furę jak już będziesz wiedział że nie jest w stanie Cię niczym niprzyjemnym zaskoczyć to wtedy bierz się za kombinacje. PZDR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ile kosztuje zalozenie szpert??

 

Dzieciaku, kup sobie dobrego górala, a nie BMW. Jeździć dobrze nie umiesz, a już driftować chcesz. Jakaś dziewczyna Ci w oko wpadła, że tak panicznie domagasz się tej beemki?

 

 

ehehehhee, po necie lata taki filmik jak jakiś bambus pali gume na bmx, może pójdzie w jego ślady :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chłopak ma troche rozumu i zdaję sobie sprawę z niebezpieczenstwa jakie będzie stwarzał latając na poczatku nieumiejetnie bokami wsród reszty uzytkowników dróg, a wie że ma jakies ustronne miejsce do nauki i wyczucia auta i tam będzie sprawdzał swoje umiejetności to jak najbardziej popieram, natomiast jesli zakup auta ma na celu tylko poprawienie swojego ego, a co za tym idzie stwarzanie zagrozenia dla innych uczestników dróg, to mija się to z celem, gdyz konsekwencje takiego postepowania mogą być tragiczne. Sam jestem młodym człowiekiem, samochodami jeżdzę od kąd tylko pamiętam, są one moją pasją i również w momencie odebrania prawa jazdy ni z ta ni z owąd zawładneła mna nieopanowana chęc bycia najszybszym i najbardziej widowiskowo jeżdzącym kierowcą, naszczęscie ten etap mam juz dawno za soba i zawsze gdy słyszę takie opinie to staram sie prosić o duża dawkę rozwagi i kilka krotne zastanowienie się zanim zrobi się coś czego pózniej mozna żałować. :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego uwazacie ze kupuje ten samochod tylko dlatego ze chce nim tylko i wylacznie driftowac! ja zadalem tylko pytanie czy da sie driftowac 320i !! nie chce bez przerwy jezdzic bokiem i wyciagac wszysto ze srodka potrzebuje ten samochod do szkoly bo mam kawalek i przyokazji na jakies dalsze oddcinki ! bede nim oczywiscie od czasu do czasu driftowal ale to na zamknietej polnej drodze! gdzie jest bezpiecznie a dokola sa tylko "lyse" pola! co jeszcze mozecie mi podpowiedzec o tym samochodze !! ?? (bmw e36 320i coupe 98rok)

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozemy Ci powiedziec, ze jezeli bedzie w dobrym stanie, to bedzie bardzo fajny. Tzn. demon predkosci to on nie jest, ale ma to, co jest specjalnoscia BMW, czyli rzedowa szostke i do sprawnego poruszania sie wystarczy.

Reszty poszukaj na forum i w google - o E36 320i jest naprawde w necie sporo.

Co do driftowania - 320i nadaje sie do tego slabo, tzn. jest za ciezka i ma za malo mocy. Owszem, pojedzie bokiem, ale bedziesz ja musial mocno katowac, zeby utrzymac w poslizgu. No chyba, ze nawierzchnia bedzie mocno sliska i/lub zalozysz lyse opony.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dlaczego uwazacie ze kupuje ten samochod tylko dlatego ze chce nim tylko i wylacznie driftowac! ja zadalem tylko pytanie czy da sie driftowac 320i !! nie chce bez przerwy jezdzic bokiem i wyciagac wszysto ze srodka potrzebuje ten samochod do szkoly bo mam kawalek i przyokazji na jakies dalsze oddcinki ! bede nim oczywiscie od czasu do czasu driftowal ale to na zamknietej polnej drodze! gdzie jest bezpiecznie a dokola sa tylko "lyse" pola! co jeszcze mozecie mi podpowiedzec o tym samochodze !! ?? (bmw e36 320i coupe 98rok)

pozdr!

 

... a juz myślałem, że temat "błyśnie" w kierunku profesjonalnego driftu.

 

Kup ten samochód i dbaj o niego, m.in. jeżdżąc grzecznie do szkoły a na polne drogi kup np. quada (zabawa gwarantowana).

Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.