Skocz do zawartości

Ludzka głupota


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy to już było, czy już widzieliście te chory głowy w zdrowym ciele, a jesli nie to wejdzcie na http://www.youtube.com/watch?v=RUWvlim7teo, sami ocencie :duh: :duh: skoda słów.

 

Jak widać idiotów nie sieją, sami się rodzą - wszędzie. Nie tylko u nasz są dzidki... nie rozumiem z czego te buraki mają taki ubaw?

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakas szmira------podziwialbym ich jakby jeden wsiadl do bmw a drugi do tej brytyjskiej astry i zrobili crash test z predkoscia po 50km/h kazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Widocznie na Litwie BMW 7 e32 muszą być wyjątkowo tanie skoro bardziej opłaca się ją rozbić i spalić aniżeli sprzedać :mad2: :mad2: Kierowca tej buni mógł pokazać się z dobrej strony i do końca filmiku z niej nie wysiadać :?
Czarna bestia z czarną skórą...to jest to :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
albo to, to juz wogole nikomu nie potrzbeny test

 

Car: Free use os a BMW "company" car

That's what the German's call it. The car's were provided by BMW to train us what to do incase your brakes die or there is a big accident ahead you want to avoid.

 

niepotrzebne?

 

mysle ze zmarszczylbys sie dopiero jakbys zobaczyl szkolenia ochroniarzy vip'ow - dostaja najnowsze 6, 7 z salonu i ucza ich w praktyce zeby sie nie przejmowali ze je rozbijaja o barierke bo wazniejsze jest zycie osoby ktora chronia.. gdzies sa foty i relacje na sieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na Litwie ludzie są aż tacy bogaci żeby beztrosko rozbijać BMW 730?

Tutaj jest poprawiony link do tego filmu: http://www.youtube.com/watch?v=RUWvlim7teo

 

Niestety, pod względem motoryzacyjnym Litwini i Ukraińcy już nas wyprzedzili w zakupach...Czynią konkretniejsze zakupy od jakiegoś czasu...Rynek jest bardziej chłonny...

Zawsze pisałem, że takie E30, E32,E36,E34 to traktują już tam jako samochody do przemytu lub na inne krasze i śmieszne akcje...po prostu przeżytek

 

Ja często bywam w rajchu i zwłaszcza w Szwajcarii po autka i najbardziej szanowani przez tamtejszych handlarzy są właśnie Litwini...Wjeżdża taki Litwin w dresach lorą i się nie pierdzieli ,tylko pakuje auta jeden za drugim...wszystkie wypasione na maxa...wogóle nie ogląda...tylko same konkretne furki bierze...dostaje rabacik i znika...

 

Od około roku do dzisiaj wiele osób ze wschodniej Polski sprowadza furki właśnie z Litwy. Można naprawdę fajną furkę kupić

 

Byłem jak w Kijowie otwierali salon Rojsa. Gdy zapytałem dlaczego w Warszawie nie ma takiego salonu, myślałem ,że mnie śmiechem zabiją ruskie

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często bywam w rajchu i zwłaszcza w Szwajcarii po autka i najbardziej szanowani przez tamtejszych handlarzy są właśnie Litwini...Wjeżdża taki Litwin w dresach lorą i się nie pierdzieli ,tylko pakuje auta jeden za drugim...wszystkie wypasione na maxa...wogóle nie ogląda...tylko same konkretne furki bierze...dostaje rabacik i znika...

 

To, ze w ogole nie oglada, to nie swiadczy o tym, co z niego za gosc, tylko o tym, ze na Litwe trafiaja samochody w bardzo roznym stanie.

 

Od około roku do dzisiaj wiele osób ze wschodniej Polski sprowadza furki właśnie z Litwy. Można naprawdę fajną furkę kupić

 

A mozna tez i niezle umoczyc, szczegolnie, jak sie 'lapie okazje'.

 

 

Byłem jak w Kijowie otwierali salon Rojsa. Gdy zapytałem dlaczego w Warszawie nie ma takiego salonu, myślałem ,że mnie śmiechem zabiją ruskie

 

Wszystko fajnie, tylko ze z jednej strony jest u nich salon Rolls-Royce'a, a z drugiej strony lwia wiekszosc spoleczenstwa zyje na skraju nedzy.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie samo gadanie o nędzy, jak w dalszym ciągu w północnej Anglii o tym że po Polsce niedzwiedzie biegają.

 

Nędza podobna jak w Polsce..zapraszam w Bieszczady albo w okolice Suwałk, Augustowa gdzie mam rodzinkę...zobaczysz nędzę i stan dróg.

Małe sklepy spożywcze sprzedają 50% zakupów na krechę

 

Ja czasowo mieszkam i kursuję non stop po Ukrainie...Nędza tam jest miejscami ,ale w Polsce jest podobnie...wystarczy ruszyć tyłek na wschód Polski.

 

Niektórzy Polacy nie są świadomi jak bardzo Ukraina "poszła do przodu" przez ostatnie lata. Czego wynikiem jest to ,że już nie tak ochoczo przyjeżdżają pracować Ukraińcy do Polski jak kilka lat temu. Nawet przymierzają się od dwóch lat do zakupu fabryki FSO Żerań.

 

Tyle się mówi o tych inwestycjach w Polsce...tylko że wiecznie jest z nimi tak jak z UFO...w TV mówią,,,a prawie nikt nie widział.

 

Zwiedziłem całą Europę i już naprawdę mało dziadostwa poza Polską zostało.

 

Niestety w raporcie GlobEconomic WarmińskoMazurskie wypadło bardzo blado.

 

Raport -Drogi w Europie - wypadkowość gorsza tylko na niektórych Greckich wyspach.

Z Globecono..Bezrobocie 60%!!!! Plasuje się między rejonami SriLanki i Bangladeszu.

Super nie?

Nie napinajmy się...tylko spójrzmy prawdzie w oczy...wschód Polski jest beznadziejny i w opłakanym stanie...zarobki po 700zł na rękę ...wstyd i hańba...Polecam wybrać się do jakiegokolwiek urzędu pracy na wschodzie Polski i zobaczyć wywieszone oferty pracy z Polski....prawie wszystkie po 700-800zł na rękę. Na Ukrainie są już dawno podobne stawki.

Pozdrawiam

Edytowane przez RafałBMW

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[o

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisalem, ze w Polsce jest jak w Hameryce, albo lepiej.

Ale jak slysze o tym, jak to na wschodzie jest lepiej niz u nas, to please...

Lepiej jest garstce ludzi, a nie wiekszosci spoleczenstwa.

Pare razy tam bylem i to calkiem niedawno. Owszem, drogi sa coraz lepsze, czasami zdecydowanie lepsze od naszych. Na drogach widac calkiem sporo drogich i luksusowych samochodow.

Ale wiekszosc spoleczenstwa placi ogromna cene za to, co sie tam dzieje i caly czas Polska jawi im sie mniej wiecej tak, jak nam Niemcy w latach 80-tych. Co gorsza, zarowno mentalnosc tamtejszych wladz, jak i wiekszosci ludzi powoduje, ze musi wymrzec co najmniej jedno pokolenie, zanim bedzie tam normalnie.

Tyle z mojej strony tego OT.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisalem, ze w Polsce jest jak w Hameryce, albo lepiej.

Ale jak slysze o tym, jak to na wschodzie jest lepiej niz u nas, to please...

Lepiej jest garstce ludzi, a nie wiekszosci spoleczenstwa.

Pare razy tam bylem i to calkiem niedawno. Owszem, drogi sa coraz lepsze, czasami zdecydowanie lepsze od naszych. Na drogach widac calkiem sporo drogich i luksusowych samochodow.

Ale wiekszosc spoleczenstwa placi ogromna cene za to, co sie tam dzieje i caly czas Polska jawi im sie mniej wiecej tak, jak nam Niemcy w latach 80-tych. Co gorsza, zarowno mentalnosc tamtejszych wladz, jak i wiekszosci ludzi powoduje, ze musi wymrzec co najmniej jedno pokolenie, zanim bedzie tam normalnie.

Tyle z mojej strony tego OT.

 

masz rację...ja też się wkurzam, że ludzie klepią biedę...a miało być tak pięknie...chodzi mi tylko o to ,że powoli się zaciera granica między Polską i Ukrainą, więc nie ma co opowiadać o większej biedzie u ruskich...Wyprzedzaliśmy ich przecież o lata!!! Powinno się to utrzymywać cały czas...a najlepiej powiększać na korzyść Polski, byle nie kosztem Ukrainy tylko w wyniku rozwoju naszego kraju...Jest niestety odwrotnie bo nasz kraj stoi w miejscu...Przynajmniej w odczuciu większości społeczeństwa.

Pozdrawiam

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.