Skocz do zawartości

koszt zamontowania alarmu


Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem alarm exus v 10 za doradztwem jednego forumowicza za co jestem wdzieczny.

mam pytanie jaki może być koszt montażu?? mam znajomego ale on liczy sobie 100% wartości alarmu bo twierdzi że taniej mu sie nie opłaca. i nie wiem bo sie na tym nie znam czy faktycznie sie nie opłaca czy tylko robi mnie w bańke i chce zem,ne ściągnąć kase pomocy jeśli jest ktoś kto się tym zajmuje zawodowo to bardzo prosze o pomoc :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja montuje ten alarm za minimum 200zl w 8h, nie oszukujmy sie ale nie da sie zamontowac pozadnie taniej. tym bardziej gdy jest to firma w ktorej pracownik jest na prowizji i dostaje 30% z robocizny, policz ile aut musi zrobic w 1 dzien zeby zarobic dla siebie 100zl (jesli firma bierze za montaz 100zl). Musisz sobie przedstawic zasadnicze pytanie czy chcesz miec alarm, czy zabezpieczone auto.jesli to 1 to szukaj kogos kto to zrobi za 100. pozdrawiam.

 

p.s. mozesz zaoszczedzic w piccerii, na piwie, ale nie na zabezpieczeniach !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi5 - bo to jest cena rynkowa. mniej biora ci co zaczynaja i psuja rynek, przewaznie po pol roku zwijaja interes. zawsze mowie ze jak ktos chce taniej i lepiej to zapraszam do konkurencji.

ja klienta widze jak zmienia auto albo przyjezdza z sasiadem, czego nie moge powiedziec o konkurencji robiacej za 100zl, niejednokrotnie po nich poprawialem, bo klient juz na 3 poprawke tam jechac nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi5 - bo to jest cena rynkowa. mniej biora ci co zaczynaja i psuja rynek, przewaznie po pol roku zwijaja interes. zawsze mowie ze jak ktos chce taniej i lepiej to zapraszam do konkurencji.

ja klienta widze jak zmienia auto albo przyjezdza z sasiadem, czego nie moge powiedziec o konkurencji robiacej za 100zl, niejednokrotnie po nich poprawialem, bo klient juz na 3 poprawke tam jechac nie chce.

 

Może i masz rację bo już też wiele sie nasłuchałem i niejedno widziałem, ale akurat ja mam zamontowane wszystko tak jak trzeba. Ja za montaż tego alarmu u znajomego zapłaciłem 100 zł normalnie powiedział że skasowałby 150-200 zł.

 

A co do alarmu jestem bardzo zadowolony. Alarm polecił mi właśnie ten znajomy który mi go montował. Pozdroo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.