Skocz do zawartości

Twarde węże!!!


mates26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam e36 323i 96r. Jakiś czas temu zauważyłem ubytek płynu w chłodnicy. Dolałem i po krótkim czasie to samo. Okazało się, że chłodnica się rozszczelniła ??? Śmigam już tak jakiś czas i kontroluje sytuacje, chłodnica ok. ale węże wydają mi się zbyt twarde. Co robić??? :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam e36 323i 96r. .......okazało się, że chłodnica się rozszczelniła ??? Śmigam już tak jakiś czas i kontroluje sytuacje, chłodnica ok. ale węże wydają mi się zbyt twarde. Co robić??? :cry:

 

 

nie wiem czy stwierdzasz fakt czy pytasz......

ale jezeli to chlodnica, to czym predzej ja zalutuj jesli sie da,

moga to byc weze,

poza tym niedokrecone obejmy na instalacji gazowej, jesli posiadasz takowa,

no i najpowazniejsza chyba w tym momencie usterka: uszczelka.....

zbyt twarde weze...?? nie wiem jak twarde, w ukladzie chlodniczym bmw panuje duze cisnienie cos kolo 4 atmosfer

(gdzies tak czytalem, jesli sie myle to poprawcie mnie, nie chce nikogo w blad wprowadzac)

wiec najprosciej by bylo zebys to porownal z innym autem, chyba ze to nie pierwsze twoje bmw i wiesz ze jednak sa zbyt twarde.......

Edytowane przez E30Suchy
POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowietrz uklad .........kolo korka wlewowego mas ztaki mały + zaworek

na zapalonym silniku odrec go i spuszczaj powietrze -zakrecaj dolej plyn i tak az do skutku az nie bedzie lecial sam plyn z tego zaworka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam e36 323i 96r. .......okazało się, że chłodnica się rozszczelniła ??? Śmigam już tak jakiś czas i kontroluje sytuacje, chłodnica ok. ale węże wydają mi się zbyt twarde. Co robić??? :cry:

 

 

nie wiem czy stwierdzasz fakt czy pytasz......

ale jezeli to chlodnica, to czym predzej ja zalutuj jesli sie da,

moga to byc weze,

poza tym niedokrecone obejmy na instalacji gazowej, jesli posiadasz takowa,

no i najpowazniejsza chyba w tym momencie usterka: uszczelka.....

zbyt twarde weze...?? nie wiem jak twarde, w ukladzie chlodniczym bmw panuje duze cisnienie cos kolo 4 atmosfer

(gdzies tak czytalem, jesli sie myle to poprawcie mnie, nie chce nikogo w blad wprowadzac)

wiec najprosciej by bylo zebys to porownal z innym autem, chyba ze to nie pierwsze twoje bmw i wiesz ze jednak sa zbyt twarde.......

Nie 4 a nawet gdzies kolo 6 atmosfer (z kolei jesli ja sie myle to mnie poprawcie :) Co do wezy takich tematow bylo bardzo duzo, wszystko zalezy jak rozumiec pojecie twarde :wink: , tak twarde ze ich zgniesc praktycznie nie mozna, czy tak tw3arde ze jak je uciskasz reka to sie troche ugniataja, jesli drugi przypadek, to jest dobrze, gorzej by by,lo gdyby byly spuchniete i nier dalo sie ich wogole zlapac i ugniesc...

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jak mi chlodnica poszla to chcialem ja reanimowac ale nawet firma\y ktore sie tym zajmuja nie chcialy sie tego u mnie podjac ze wzgledu na rodzaj uszkodzenia jak i panujace tam cisnienie(6atmosfer) ktore to nie wrozylo zbyt dlugiej celowosci tej naprawy. Silnik M50

Pozdrawiam

Dobre auto nie jest zle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdz wyciek napraw odpowietz i ciesz sie jazda.... u mnie tez ubywa i tez kapie ale staram sie dolewac i narazie nic sie nie dzieje ale wycieku szukam.... i musze go jak najzybciej usunac a co do wazy to jak je sciszniesz w rece to nic sie nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.