Skocz do zawartości

e34 M5 touring z Bydgoszczy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie,czy jest moze ktos z Bydgoszczy,lub okolic,kto moglby ogladnac dokladnie ta M5tke z komisu Automotomax z bydgoszczy.( www.Automotomax.gratka.pl). Rozmawialem z gosciem przez telefon i brzmial on jakos dziwnie,tak jakby nie wiedzial ,co ma na placu :duh: Przedewszystkim,chcialbym sie dowiedziec czy to orginalna M5 tourning czy tylko z M=pakietem.Gosciu mowil,ze to rodzynek,zaj......cie zadbana i takie tam,ale widze na zdjeciu ,ze motor byl myty,ogolnie w srodku to wyglada jak salooon :mrgreen: Ma smieszny przebieg :lol: ,no i ta cena??????25000zlBylbym bardzo wdzieczny,jak by ktos luknal na nia :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy z M-pakietem?? M5 z M-pakietem? po pierwsze alebo coś z papierami albo koles faktycznie nie wiem co ma, to nie jest 3.6 tylko 3.8, ja bym na twoim miejscu tu na forum sie nie chwalił ta zdobycza tylko jechał i oglądał bo za chwile zniknie jeśli jest ładna.
535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry kolego,chodzilo mi o to,czy to jest orginalna M5 touring,czy moze jakas 530 z rozwierconym motorkiem. Prosilem o pomoc ,bo mieszkam w Holandii i nie mam zabardzo jak podjechac ogladnac :cry2:

Wiesz,koles przez telefon nie wiedzial o czym mowic,wiec stwierdzilem ,ze to moze byc jakis szczepan z tej BETY :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry kolego,chodzilo mi o to,czy to jest orginalna M5 touring,czy moze jakas 530 z rozwierconym motorkiem. Prosilem o pomoc ,bo mieszkam w Holandii i nie mam zabardzo jak podjechac ogladnac :cry2:

Wiesz,koles przez telefon nie wiedzial o czym mowic,wiec stwierdzilem ,ze to moze byc jakis szczepan z tej BETY :doh:

 

silnik napewno jest 3,8 z M5, a czy szczepan to tak na oko sie na da stwierdzić, nawet ogladając auto. ze zdjęc wygląda jak oryginalne M5.

535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wiem co to za komis, osobiscie zawsze omijalem go z daleka, ale tylko ze wzgledy na auta i ceny :) tzn maja auta z wyzszej polki niz moje E36 :) i w wyzszej cenie :) zreszte kilka samochodow widac w tle. Jak bede w tygodniu na miescie to moge wejsc i spojrzec na nie. Dam znac ja juz sie wybiore. pozdro
Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem z Bydzi i znam ten komis bo kilka razy tam byłem oglądać furki. Zgadzam się z którymś z przedmówców że stoją tam lepsze autka z wyższej półki.Osobiście omijał bym ten komis szerokim łukiem, właściciel mocno podejrzany zawsze w towarzystwie kilku karków :shock: , przynajmniej kiedyś tak było no ale chyba się dużo nie zmieniło. Co do auta to nie wypowiadam się co do stanu bo go nie widziałem, ale w przypadku jakiejś wtopy mogą być kłopoty chociaż ze względu na właściciela. Nikogo oczywiście nie oskarżam , tylko opisuję moje spostrzeżenia. Pozdrawiam

TOMEK[E32]730
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod na zdjeciach wyglada niezle. Jest tylko dosc tani, jak na egzemplarz w idealnym stanie.

 

 

 

Tani :duh: To teraz macie porownanie miedzy ta ALPINA kombi w budzie e36,o ktora ktos pytal tu pare dni temu.. Jak myslicie,w jakim stanie moze tam byc silnik( chodzi mi o ta M5tke) czy sadzicie,ze ten przebieg to orginalny bedzie :lol: Czy znacie kogos,kto ma taki egzemplarz( moze tu na forum)???? :wink:

Jak myslicie,tylko szczerze, czy jest sens pakowac sie w takiego rodzynka( moze nawet jedynego w polsce),czy lepiei kupic e39 w kombiku,ze slabym motorem 2.0 ,dobrze wyposarzonego z poczatku produkcji????

Chodzi mi o samochod dla zony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie kogos,kto ma taki egzemplarz( moze tu na forum)???? :wink:

Jak myslicie,tylko szczerze, czy jest sens pakowac sie w takiego rodzynka( moze nawet jedynego w polsce),

 

Jest na forum jeden użytkownik M5 kombi, a w Polsce napewno jest ich wielu. Poza tym to "zwykła" M5 w kombi. Silnik skrzynia i most ten sam, hamulce także. Zawieszenie pewnie jest trochę inne. Serwisowanie takiego auta to nic nadzwyczajnego. Podstawa to dobry mechanik i kasa na ewentualne naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod na zdjeciach wyglada niezle. Jest tylko dosc tani, jak na egzemplarz w idealnym stanie.

 

to chyba dobrze nie!?

 

I tak, i nie. Czasem ktos sprzedaje taki samochod tanio, bo zalezy mu na tym, zeby sie go w miare szybko pozbyc. Inna sprawa, ze w Niemczech takie samochody rzadko sa tanie, a jezeli sa, to przewaznie maja duzy (czytaj: normalny jak na swoj wiek) przebieg. A egzemplarze w idealnym stanie i z malym przebiegiem kosztuja zdecydowanie wiecej, niz srednia cena.

 

Puchatek26, w jakim stanie bedzie silnik, to wrozenie z fusow. Trzeba pojechac, sprawdzic, obejrzec. Co do porownania z np. z E39 523i - to zupelnie rozne samochody, praktycznie pod kazdym wzgledem.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny w Polsce to na pewno nie jest, bo kiedyś była na allegro M5 kombi z gazem :duh:

 

 

Nie napisalem,ze jest "jedyny" ,tylko ,ze "moze " byc jedyny- a to ogromna roznica. W koncu,ilu z was widzialo M5 w kombiku,nadodatek w budzie e34,przejezdzajaca kolo waszego osiedla,bloku i takie tam???? :duh: To bardzo zadki model i nie opowiadalbym bajek na miejscu ktoregos z formulowiczow,ze tego towaru to u nas jest jak lodu :mad2:

Chodzi mi o to,ze mieszkam w Holandii i nie mam okazji podjechac sobie i ogladnac tego modelu,wiec prosilem,jezeli bylby ktos z tamtych okolic,i moglby ogladnac ,moze nawet przejechac sie tym autem,i podac mi jakies informacje na temat tego wozu,to bylbym niezmiernie wdzieczny :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo zadki model i nie opowiadalbym bajek na miejscu ktoregos z formulowiczow,ze tego towaru to u nas jest jak lodu :mad2:

Chodzi Ci o mnie ? Napisałem wiele w sensie, że to nie jest jedyna w PL. W samych ogłoszeniach widziałem 3 dodatkowo jedną ma forumowicz, a jestem pewien, że są M5 kombi których nikt nie sprzedaje w PL. Co nie oznacza, że to nie jest rodzynek.

Sytuacja podobna jak z 540 M wyszło chyba z 700szt. a w Polsce widziałem kilkanaście (licząc razem z forumowymi, nei mówiąc o SWAPach).

 

Zresztą co za różnica czy jest 1 czy 10000 jak przyjemność z jazdy i tak jest ta sama :D powodzenia w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.