Skocz do zawartości

Polski język komunikatów CC


Piotrek21

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jakbyście trochę przeszukali forum, to byście znaleźli, że już parę osób się poważnie do tego zabierało i spełzło na niczym - to nie jest takie proste, to nie telefon komórkowy, który jest dostosowany do prostego zmieniania języków ...

Jestem pewien, żę jak już by się komuś udało, to szybko by z tego zrezygnował, jakby zaczął komputer "sypać" różnymi błędami lub też się zawieszał ...

Po za tym tak bardzo Wam to przeszkadza - tak cżęsto Wam wyskakują błedy z CC ?

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem na stronach amerykanskich antyradar ktory wyswietlam dane swoje na wyswietlaczu.Dac sie da, tylko naklad pracy i pieniedzy poniesiony na to przedsiewziecie bedzie na tyle duzy ze przy 10-20 klientach jesst to nieoplacalne.lepiej sie nauczyc angielskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np. angielski znam, tyle ze u mnie jest tylko niemiecki :( a ten mi nie pasuje. Zreszta wypas by byl gdyby BC pisal mi po polsku. A czy bledy czesto wyskakuja? U mnie dosyc czest np: plyn spryskiwacza, przepalona zarowka, wlaczone swiatla itp.

Konrad


http://www.maxmotors.pl

SKLEP MOTOCYKLOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do serwisu lub dobrego mechanika od BMW z komputerem serwisowym i w kilka minut Ci ustawi angielski ...

Woź ze sobą instrukcję obsługi lub wydrukuj sobie stronkę z tłumaczeniami komunikatów - prosto, szybko, tanio i dokłedniejszy opis, bo na wyświetlaczu przy niektórych komunikatach nie ma miejsca na "wyjaśnienie" co się stało ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie zrzutę na badania rozwojowe, to zmienię język :) Zabierałem się do tego kiedyś, ale po krótkich przemyśleniach stwierdziłem, że to jest bez sensu, ponieważ:

- nie opłaca się siedzieć nad tym pod względem czasu, a moje ambicje nie są tak chore, żeby tracić czas zamiast pośmigać :)

- CC dość żadko się odzywa,

- komunikaty są przetłumaczone i opisane w instrukcji,

- polskie wersje komunikatów, które możnaby zaproponować wzbudzają raczej uśmiech na twarzy, niż poważną reakcję...

 

Jak zamienić na przykład BREMSBELAGE?

"ZUZ. KLOCKI HAM.", " OKLADZINY HAM. "?

Albo KUHLWASSERTEMP.?

"TEMP.CIECZY CHL.", " GORACA WODA! "?

Albo WASCHWASSERSTAND?

"MALO WODY SPRYS.", "NISKI POZ.P.SPR."?

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie sluchaj mam navi 16:9 i tam niby w ustawieniach moge wybrac jezyk tylko ze nawet jak wybiore angielski to on mi go nie zalacza. Tak jak by angielski byl nieaktywny. Moze mam cos nie tak?

No to coś jest nie tak ... Jak masz możliwość wstaw inny czytnik z j. angielskim i spróbuj przełączyć język. Jak nie da rady, to raczej będzie trzeba przełączyć komputerem.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same napisy - w czytniku, ale jaki jest język używany w samochodzie - w komputerze samochodu.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.