Skocz do zawartości

zmiana diody w podświetleniu zegarów


Jarek15

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie krótko i zwięźle na temat bandę zmieniał diody w podświetleniu zegarów ponieważ dwie mi się spaliły a ponoć są lepsze które ładniej świecą i zmienił bym od razu wszystkie pytanie brzmi ile jest wszystkich diod i czy są lepsze od tych co są oryginalne chodzi mi o bardziej żywy kolor w grę nie wchodzi zmiana na inny kolor tylko czerwony czy już ktoś takie operacje przeprowadzał i czy jest dużo zabawy POZDRAWIAM :cool2: :cool2: Edytowane przez Jarek15
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podświetlenia zegarów masz 3 żarówki 3 watowe koloru białego a na bursztynowo świeci się dzięki samym tarczom. Można to bez problemu podmienić na białe diody takie jak idą do pozycyjnych świateł nie wiem czy ładniej będzie ja mam tylko że tarcza jest z niebieskim podświetleniem. Kolor jest bardziej żywy niż przy żarówkach.

Wymiana trwa dosłownie 5 minut wystarczy zdjąć zegary i już masz dostęp do żarówek wyjmujesz te 3 największe gniazda (jest przy nich napis 3W na obudowie zegarów) wyjmujesz żarówkę wsadzasz diodę i zrobione.

Tylko trzeba trafić z biegunami w diodach bo inaczej nie będą świecić do tego potrzeba trochę szczęścia :D

BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

djfazze tu sie mylisz, porzadne diody moga miec wiecej lumenów niz żarówki 3W. Roznica jest jednak taka ze swiatlo jest punktowe co moze brzydko wygladać. Pozatym nie bedzie działało juz tak dobrze płynne ściemnianie.

Z tego powodu nei polecam w to miejsce diód

Never Say Never Again!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytam tu choć może nie do końca na temat, przestała mi świecić żarówka która podświetla nawiew więc chciałem ja wymienić na diodę lecz w ogóle nie daję znaku życia ani żarówka nowa ani dioda a bezpieczniki wszystkie są dobre proszę o pomoc

 

dziękuje z góry.

http://img209.imageshack.us/img209/6896/index5lw.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.