Skocz do zawartości

Jak myslicie, nie za tanio ?


Rekomendowane odpowiedzi

Za tanio, tym bardziej, ze cena podlega negocjacji.

Prawdopodobnie to ogloszenie to sciema - czesto w Niemczech handlarze daja takie 'okazyjne' ogloszenia, a jak sie do nich dzwoni, to mowia, ze co prawda ten samochod juz poszedl, ale maja jeszcze 2 inne w 'podobnej, ale ciut wyzszej' cenie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA ROZMAWIALEM Z TYM SPRZEDAJACYM. AUTKO JEST OD ZONY JEGO SZEFA I (PODOBNO JEST KASIASTY)I ZNUDZILO JEJ SIE JEZDZENIE TYM AUTKIEM I ON ZAJMUJE SIE SPRZEDAZA TEGO BMW, GADAL ZE WSZYSTKO JEST OK!!!! JEDYNIE ZDERZAK PRZEDNI JEST Z PRAWEJ STRONY POLAMANY,I BLOTNIK CHYBA LEWY JEST DO POPRAWKI LAKIERNICZEJ. JAK KTOS SZUKA TAKIEJ BMW TO NIC TYLKOBRAC ZAUFANEGO ZNAJOMEGO MECHANIKA SPRZET I JECHAC OGLADAC,. ZDARZAJA SIE NIEKIEDY OKAZJE. NAPRAWDE. ALE TYLKO NIEKIEDY. KOLEGA KUPIL W NIEMCZECH, (BYLISMY RAZEM)BMW -316 E-46 99R I KUPIL JA ZA 4500 EUR MIALA TYLNY ZDERZAK USZKODZ I NIC WIECEJ!!! SPRZEDAL JA NA NASTEPNY DZIEN ZA 5300 JAKIEMUS RUSKOWI .
Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA ROZMAWIALEM Z TYM SPRZEDAJACYM. AUTKO JEST OD ZONY JEGO SZEFA I (PODOBNO JEST KASIASTY)I ZNUDZILO JEJ SIE JEZDZENIE TYM AUTKIEM I ON ZAJMUJE SIE SPRZEDAZA TEGO BMW, GADAL ZE WSZYSTKO JEST OK!!!! JEDYNIE ZDERZAK PRZEDNI JEST Z PRAWEJ STRONY POLAMANY,I BLOTNIK CHYBA LEWY JEST DO POPRAWKI LAKIERNICZEJ. JAK KTOS SZUKA TAKIEJ BMW TO NIC TYLKOBRAC ZAUFANEGO ZNAJOMEGO MECHANIKA SPRZET I JECHAC OGLADAC,. ZDARZAJA SIE NIEKIEDY OKAZJE. NAPRAWDE. ALE TYLKO NIEKIEDY. KOLEGA KUPIL W NIEMCZECH, (BYLISMY RAZEM)BMW -316 E-46 99R I KUPIL JA ZA 4500 EUR MIALA TYLNY ZDERZAK USZKODZ I NIC WIECEJ!!! SPRZEDAL JA NA NASTEPNY DZIEN ZA 5300 JAKIEMUS RUSKOWI .

 

33 wiosny przeżyłem i nauczyłem sie jednej zasady... kasiasty gość to by nawet brata oskubał, żeby mieć więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne auto i normalna cena, mogłem juz kupić ładne m5 1999 w PL ze zgrzytająca trójką za 35 tyś. trzeba jechac i zobaczyc a nie pie... na forum. a wg. was to za ile mozna sprzedac M5 z 1999 roku? 70 to cena auta w stanie perfekcyjnym z przebiegiem 50 tyś i wtedy wszyscy powiedzą ze mega drogo. 50 tyś to normalna cena, jest na allegro czerwona 2002 za 60 i też nikt nie che, nie jest moze idealna ale ma oryginalny przebieg 90 tyś. jak sie zrobi wysoką cene to lipa a jak niską okazyjną to jeszcze gorzej. na mobile jak jest okazja to znika w 5 minut a u nas nawet nikt nie ruszy d.. zeby zobaczyc auto.
535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna wersja M5, taka mi sie najbardziej podoba, z alminium i czarno-szara skora. tylko dziwne jest to ze galka zmiany biegow jest czarna, w wersji z alminium powinna ona byc tez alminowa, tymbardziej ze reczny jest tez alminum pokryty.

 

w opisie jeszcze brakuje ze ta babka miala 70 lat, bo tak ma polowa aut na allegro.

 

ale tak jak pisze Tomas_M5, nie ma co sie rozpisywac tylko jechac ogladac, a noz to prawda co pisze i okazja komus przejdzie kolo nosa ;)

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gałka nie masz racji

 

zobacz, gała aluminium a reczny skóra a w drugiej na odwrót, oba auta moje 100% oryginał.

 

 

 

 

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img79.imageshack.us/img79/7007/8638048066cz.jpg

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img286.imageshack.us/img286/4674/85jq1.jpg

535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gałka nie masz racji

 

zobacz, gała aluminium a reczny skóra a w drugiej na odwrót, oba auta moje 100% oryginał.

 

dzieki!

kiedys mialem okazje sie przejechac M5 i wlasciel mnie w blad wprowadzil ze tak jest jak ja napisalem.

kolejny raz sie przekonuje o tym ze w bmw nie ma na nic zasady jesli chodzi o wyposarzenie :)

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomas m5 napisal "normalne auto i normalna cena, mogłem juz kupić ładne m5 1999 w PL ze zgrzytająca trójką za 35 tyś. trzeba jechac i zobaczyc a nie pie... na forum. a wg. was to za ile mozna sprzedac M5 z 1999 roku? 70 to cena auta w stanie perfekcyjnym z przebiegiem 50 tyś i wtedy wszyscy powiedzą ze mega drogo. 50 tyś to normalna cena, jest na allegro czerwona 2002 za 60 i też nikt nie che, nie jest moze idealna ale ma oryginalny przebieg 90 tyś. jak sie zrobi wysoką cene to lipa a jak niską okazyjną to jeszcze gorzej. na mobile jak jest okazja to znika w 5 minut a u nas nawet nikt nie ruszy d.. zeby zobaczyc auto."

_________________

kolejne M5

 

 

 

 

 

tomas masz 100% racje!!!! mieszkam w niemczech, od czasu do czasu przywioze cos na handel i wiem jak dokladnie duzo na ten temat,ale okazja w niemczech jest tylko do godziny, potem juz ktos sie cieszy ze ladnie zarobil.

Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.