Skocz do zawartości

Automat czy manual?


kajko

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam zawsze byłem przeciwnikiem automatów i nadal uwazam ze do zbawy to tylko manual, nawet smg odpada bo nie ma sprzegła ale na codzien i do pracy to tylko diesel i tylko automat.

 

Tomas wyjąłeś mi to z ust. Niestety do takich wniosków dochodzi się z biegiem lat ... do pewnych spraw trzeba poprostu dojżeć ...

Jesli jestes powaznym czlowiekiem, ktory zna swoja wartosc i nie musi podbudowywac swojego marnego ego startujac na piskach spod kazdych swiatel to kupujesz BMW w automacie i jezdzisz jak lord rozkoszujac sie kierowaniem tak wspanialego wozu ...

Jesli natomiast masz 18 lat albo twoj poziom intelektualny zatrzymal sie na etapie 18latka kupujesz 316i w manualu montujesz z tylu rure od odkurzacza i wpadasz bokiem na plac pod dyskoteke :mrgreen:

 

pozdrawiam serdecznie,

Rzeznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 miesiecy jezdze 530d automat.Od dluzszego czasu w Polsce jest duzy wybor aut.jesli jazda ma ci dac przyjemnosc wyprobuj i porownaj obie wersje bo to kwestia gustu.Moja bunia ma 180 tys i chodzi jak zloto a opcja sekwencyjna daje namiastke manuala.Nie mam problemow ale z tego co slyszalem jest to auto wymagajace rozsadnego traktowanie.Czyli czipowanie 3/4mili raczej dla manuala,choc kilka razy dalem sie sprowokowac i chlopcy grzali tyly nawet w dobrych autach.Raczej nie wroce do manuala.Cenie wygode i konfort.pozdrowienia

Pozdrawiam faraon72

aujourd'hui, demain, toujours BMW

http://images29.fotosik.pl/57/241caa6004072ad7.jpg

Zobacz moja Bunie http://bmw5er.pl/viewtopic.php?t=223

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Tomas wyjąłeś mi to z ust. Niestety do takich wniosków dochodzi się z biegiem lat ... do pewnych spraw trzeba poprostu dojżeć ...

Jesli jestes powaznym czlowiekiem, ktory zna swoja wartosc i nie musi podbudowywac swojego marnego ego startujac na piskach spod kazdych swiatel to kupujesz BMW w automacie i jezdzisz jak lord rozkoszujac sie kierowaniem tak wspanialego wozu ...

Jesli natomiast masz 18 lat albo twoj poziom intelektualny zatrzymal sie na etapie 18latka kupujesz 316i w manualu montujesz z tylu rure od odkurzacza i wpadasz bokiem na plac pod dyskoteke :mrgreen:

 

pozdrawiam serdecznie,

Rzeznik

 

o jejku jejku, po lekturze tego moralizatorskiego tekstu zastanawiam sie na jakim poziomie zatrzymal sie moj rozwoj intelektualny, pewnie na niskim biorac pod uwage, ze preferuje manuale (mimo, ze jezdze automatem), jest to rzecz gustu i na ten temat nie powinno sie/nie ma sensu dyskutowac, mnie ta niby wygoda automatowa nie rajcuje

 

pozdrawiam wszystich lordow w automatach i 18latkow w manualach :twisted2:

 

ps

BTW dojrzec pisze sie przez "rz"

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej wymieniam w warsztacie bo nie mam kanału.

Zrobi to każdy pożądny warsztat robiący automaty. W sumie robota na jakąś godzinkę.

Co do serwisowania skrzyni to jeszcze nigdy nic mi się nie zepsuło w automacie więc nie było problemu serwisu.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.