Skocz do zawartości

730i woła o pomoc? Już nie odpala;( Pomożecie?


---BAX---

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na samym początku chcialem sie przywitać, jestem nowy na tym forum:)

Siudemeczke 88' posiadam od 4miesięcy.

 

Juz przedstawiam Wam mój problem:

 

Mialem okolo miesiaca temu małą stłuczke

 

Przyjechalem normalnie i odstawilem auto na ten czas, pare dni temu

ide sobie go odpalic na benzynie odpalil za 2razem, ale silnik bardzo nierowno pracowal takze na lpg, falujace ok500 obrotow, chodzil jak czołg. Otwieram maske chwytam przewody od swiec: bije strasznie,widac ze kable poniszczone od starosci

 

Kupilem nowe, takze swiece oraz filtr powietrza.

 

Zmienilem przewody i swiece: zapalił na dotyk, dalej zle pracuje: niskie obroty,nierowna praca,po dodaniu szarpie go na benzynie, zmieniam na lpg i ku mojemu zdziwieniu idzie prawidłowo: ale tylko 2min i potem znow to samo: czołg! Zgasilem, po 15min probuje odpalic i wywala mi gume przepływomierza za kazdym razem na lpg a na benzynie tesh lipa:( W czasie krecenia rozrusznikiem jest moment w ktorym cos stuka

Wszystko oczywiscie na postoju nie jezdzilem nim.

 

Co moze byc przyczyną? Pomóżcie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisales ze wywala Ci gume od przeplywki....rozumiem ze miales strzal gazu. Jesli tak to mozesz miec przeplywomierz do bani, ale powinien na gazie chodzic normalnie. Ja mialem podobny problem. Mi przerywal na benzynie bo juz z LPG zrezygnowalem i przyczyna byl walniety czujnik polozenia walu. Zastanawiajace jest to stukanie...mysle zebys sprawdzil przeplywke najpierw i popatrzyl czy nie lapie gdzies lewego powietrza a co dalej to pomyslimy. A zapomnialem o kopolce. Patrzyles w jakim jest stanie?? moze miec przebicia i juz d**a z rownej pracy silnika. Do tego palec...to tez wazna rzecz.
Magia trzech liter - BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jestem zielony :!: ja nie mam zadnego czujnika za przelywka. Mam rure gumowa ktora laczy przeplywke z obudowa filtra powietrza. A moze Ci chodzi o taka wtyczke u dolu przeplywki :?: Sorry ale nie mam pojecia o co chodzi musial bym zobaczyc. Moze z wawki jestes to bym podjechal i bysmy moze cos wskurali...
Magia trzech liter - BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.