Skocz do zawartości

Zmieniam e36 na serie 7


adi0583

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy, chyba czas najwyzszy zmienic autko z e36 na cos bardziej wygodnego. Ogladałem e38 ale jakos mnie nie powala swoim wyglądem natomiast dzisiaj zaczołem przeszukiwac internet za starszym bratem. Znalazłem cos takiego http://moto.allegro.pl/item164715379_bmw_750_il_wersja_vip_unikat_4_fotele_gwarancja_.html Powiedzcie mi szczeze jak drogie jest utrzymanie takiego auta? Domyslam się ze spalanie to pewno w granicach 30l. A moze mi ktos podac wymiary tego auta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wóz ten ktory na Allero znalazłes.

 

Co do kosztow, 750 pali okolo 20 - 22 w miescie benz i okolo 30 gazu.

 

Na trasie 12 benz i z 15 gazu.

 

koszt czesci porownywalny z e36 - moze troche drozsze ale nie wiele

 

kupuj 750 (ale nie mniej) i ciesz sie jazda

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A były takie wersje viposkie z innymi silnikami? Troche mnie przeraza ten motor pod wzgledem awaryjnosci. Nie ma najlepszej opinii. Chociaz sam jestem elektronikiem samochodowym wiec z obecnym e36 nie miałem nigdy problemu ale te 12cyl to ponoc wszystko x2 z silnika 2,5l r6. Mysle bardziej nad 3,5 ewentualnie 4,0 lub 4,4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba z tym spalaniem to chyba lekko nagiąłes.....

Dobra,zdrowa 750 pali w miescie do 16l benzyny, w trasie srdnio9-10l.

Skad ten mit ,ze 750 pali 20-22 litry?Chyba,ze ma rozwalony silnik,walniete sondy,swiece,przepływomierze i Bóg wie co jeszcze....

Poza tym ta która pokazałes z allegro,sadzac po opisie i wygladzie mozna jechac obejrzec,bo w koncu nie kupujemy w ciemno...

Nie było iL w wersji z mniejszym silnikiem.

Pozdr

Sylwia374

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack325e napisał:

Mirek to jak Ty jezdzisz Turlam sie czasami V8 4,0 i wiem z czym to sie je Takie spalanie jak podales to w R6 2,5 jest do osiagniecia...ale nie w V12-tce

 

 

 

Zapraszam ciebie do siebie i sam zobaczysz ile ona pali...Poza tym zaznaczam,ze mam załozony EGS(nie mylic z EGR)czyli system EURO2.

W miescie nie przekraczała mi nigdy 15l,a w trasie spaliła mi 9-10,a czesto jezdze do Niemiec.

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mehow:...tak to,ze nie było w e32 740iL(fabrycznie)

Moze jakby sobie ktos indywidualnie kiedys zazyczył to moze,ale seryjnie nie wychodziły.

W long'u wychodziły...owszem ale e32 735iL,ale było ich maluśko,bo miały słabe osiagi...

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek374 napisales ze 15l/100km nie przekraczasz w miescie :shock: jestem pod wielkim wrazeniem :shock: Dlatego pytalem: jak Ty jezdzisz ze udaje Ci sie uzyskac takie spalanie ?? jeszcze po Warszawie :shock: To w R6-tkach e32: M30B30 w manualu/M30B35 automat i w e34: M30B35 manual :mrgreen: 15l/100km to nie nadzwyczajnego :D i to w malym miescie.... Najwiekszy ekonom w BMW to M20B27 (nie wliczajac R4) - wszystkie auta w stanie BDB, wiec spalanie ktore podal don wygladalo mi na standardowe przy V12 :twisted2:

 

 

Ta 750-tke z ogloszenia trzeba by szczegolowo przeswietlic: jakby maska z prawym blotnikiem nie za dobrze byla spasowana - ale moze tez tak pada swiatlo ? (1 fotka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mehow:...tak to,ze nie było w e32 740iL(fabrycznie)

Moze jakby sobie ktos indywidualnie kiedys zazyczył to moze,ale seryjnie nie wychodziły.

W long'u wychodziły...owszem ale e32 735iL,ale było ich maluśko,bo miały słabe osiagi...

 

a jaka jest różnica między "fabrycznie" a "indywidualne zyczenie" ... przecież na indywidualne zyczenie było robione "fabrycznie"

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mehow:...tak to,ze nie było w e32 740iL(fabrycznie)

Moze jakby sobie ktos indywidualnie kiedys zazyczył to moze,ale seryjnie nie wychodziły.

W long'u wychodziły...owszem ale e32 735iL,ale było ich maluśko,bo miały słabe osiagi...

Wcale nie było ich tak "maluśko". Osiągi oczywiście ma słabsze od 750 o tyle o ile 730 m30 ma słabsze od 735 m30. Ale jeśli twierdzisz, że twoja 750 pali 15l/100km w cyklu miejskim to ja uważam,że moja 735 ma lepsze osiągi od twojej 750 :D

Zapraszam ciebie do siebie i sam zobaczysz ile ona pali...Poza tym zaznaczam,ze mam załozony EGS(nie mylic z EGR)czyli system EURO2.

W miescie nie przekraczała mi nigdy 15l,a w trasie spaliła mi 9-10,a czesto jezdze do Niemiec.

O jakim EGS ty piszesz? EGS czyli system euro2? Oświeć nas bo w terminologi dotyczącej samochodów BMW EGS co innego i ja też mam "założony" EGS i to fabrycznie :!: Spalanie niestety też mam "fabryczne" nie tak jak ty. Nie chcę się kłócić ale spalanie o którym piszesz jest do osiągnięcia w moim samochodzie ale nie z moim stylem jazdy, a wcale nie mam ekstremalnie ciężkiej nogi. A tak wogóle to brak mi słów normalnie na te 15l/100km spalane przez E32 750 w mieście... :duh:

peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie odpowiem na reszte pytan pozniejsza pora,ale mam jeszcze zycie rodzinne i malucha w domu wiec nie moge cały dzien odpierac wasze zarzuty i siedziec przy kompie....Obiecuje ze dolacze sie pozniej i wyprowadze was z błednej merytoryki,a jest z czego....

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba z tym spalaniem to chyba lekko nagiąłes.....

Dobra,zdrowa 750 pali w miescie do 16l benzyny, w trasie srdnio9-10l.

Skad ten mit ,ze 750 pali 20-22 litry?Chyba,ze ma rozwalony silnik,walniete sondy,swiece,przepływomierze i Bóg wie co jeszcze....

Poza tym ta która pokazałes z allegro,sadzac po opisie i wygladzie mozna jechac obejrzec,bo w koncu nie kupujemy w ciemno...

Nie było iL w wersji z mniejszym silnikiem.

Pozdr

Sylwia374[/quot

 

 

Gratulacje dla kolegi. :duh: :duh: :cool2: :mad2: . Jestes chyba kolejna osoba na tym forum,ktora ma samochod z "kosmosu".Szczegolnie ,ze to 750tka. Auto pali Ci 15litrow w wiescie???? :duh: Boze,jakie brednie!!!!! To moze zdradzisz nam wszystkim sekret,jak jezdzic taka krowa w korkach ,zeby spalanie bylo na tak niskim poziomie!!! :cool2: Kolego,ja mam 535tke w manualu i ona mi pali przy normalnej jezdzie w miescie 14-15litrow benzynki :cool2: I powiesz mi ,ze twoja 750 w automacie pali tyle samooooooooo?????? :duh: :liar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady zrobić wyniku 15 lit/100 km w mieście w V12. 20 lit to minimum ale ja go nie osiągnąłem - z resztą kto ma V12 wie dlaczego ten motor tyle musi spalić :twisted2:

 

Wracając to wątku, były też 740 il w wersjach dyplomatycznych/rządowych.

 

Sam zachodzę w głowe jak wyrwać (zakupić) od Biurza Ochrony Rządu jakąś opancerzoną E38 "z demobilu" - słyszałem że BOR sprzedaje mienie które jest zastępowane nowszymi urządzeniami.

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam tak ze nie chcecie wierzyc to nie ale jak ktos tylko gaz umie dusic a zero ekonomicznej jazdy to sorry ale nie jestem instruktorem jak sie powinno jezdzic tym autem gaz to i malpa umie naciskac ale gaz naciskac z glowa to juz wyzsza szkola jazdy ajak kolego odziedziczyl autko po tacie i jezdzi BMW od gora dwoch lat to bardzo mi pzrykro ja juz pisalem mam37lat BMW i tylko Seria siedem jezdze z drobnymi pzrerwami od 10lat rozne modele BMW mialem i nauka nie idzie w las widac jak ktos nie czyta dokladnie tego co sie pisze to i tak samo zapewne jezdzi Pisale Auto jest wyposazone w system EGS nie EGR i nie jest on zadnym fabrycznym systemem w ktory sa wyposazone BMW jest to dodatkowe uzradzenie wspomagajace i wymuszajace lepsza mieszanke (czytaj ) dokladniejsza a co za tym idzie zmniejsza sie spalanie i toksycznoscs spalin przez dokladniejsze i ponowne dopalanie mieszanki jak tez sterowanie sondami ktore wydaja dane do komp o jej ilosci i dozowaniu pzrez co samochod ma mniejsza emisje spalin W potocznym jezyku Niemcy Mowia na to tzw Euro @ ajuz jest tzry i cztery nie na darmo to urzadzonko kosztuje u nich 300euro i bez niego takie BMW jak nasze TUV nie dopusci do ruchu bo juz nasze BMKi nie spelniaja tych norm a co za tym idzie maja szkodliwa emisje saplin jak na ich normy czyli za bogata mieszanke

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu fotki dla tych co jeszcze nie wierza co to jest i do czego sluzy i jak dziala A jestem w stanie sie zalozyc o i zaprosic do siebie ze auto nie pzrekroczy spalania w cyklu miejskim 16litrow Ale jezdzic tez trzeba umiec a nie jak pisalem tylko gaz dusic

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img411.imageshack.us/img411/1589/obraz1430qz1.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img381.imageshack.us/img381/2149/obraz1431kg4.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img49.imageshack.us/img49/7627/obraz1432oc0.jpg

Ja wiem ile moje auto pali nie jest to moje pierwsze e 32 z takim silnikiem pare sztuk juzzjezdzilem i mam na ich temat jakies pojecie

Zeby bylo smieszniej mam na to swiadkow ile pali i nie interesuje mnie to czy mi dany kolega wierzy czy nie ale w takim wypadku to on ma klopot anie ja jak mu tyle pali ma dwa wyjscia albo jechac z samochodem do servisu albo sam na nauke jazdy BMW

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby bylo smieszniej mam na to swiadkow ile pali i nie interesuje mnie to czy mi dany kolega wierzy czy nie ale w takim wypadku to on ma klopot anie ja jak mu tyle pali ma dwa wyjscia albo jechac z samochodem do servisu albo sam na nauke jazdy BMW

No to jest śmiesznie.

Na forum znajdziesz wypowiedzi conajmniej kilkunastu osób jeźdzących E32 750 i ich spalanie nie jest mniejsze niż 22l w mieście. Są dwie możliwości, twojego spalania:

po pierwsze metoda sprawdzania spalania: komp może oszukiwać, trzeba by zatankować auto do pełna wyjeździć cały bak w mieście i potem znowu zatankować do pełna. Wtedy wychodzi najbardziej realne spalanie.

po drugie w mięście można jeździć w godzinach szczytu i mieść spalanie i 25, ale można jeździć w nocy i mieść spalanie ok 15 bez problemu. Miasto miastu także nie równe (w WA-Wie będzie więcej korków niż w LBN).

po trzecie ten EGS aż tak spalania nie zmieni. Zobacz, że nowe E38 mają spalanie 18 minimum w mieście. Może trzeba by ze dwa EGS wstawić ?

Nie wiem jak to jest skonstruowane ale myślę, żę jeśliby wogóle coś miało zmienić to różnica w spalaniu byłaby rzędu 1 litra na 100km a nie 6litrów.

Jak możesz opisz na jakiej zasadzie działa ten EGS (co się do czego podłącza co on przestawia itp.)

E32 w Longu były 735iL 740iL 750iL. Można było sobie normalnie zamówić takie auto (żaden indywidual)

 

 

 

Co do auta przedstawionego to auto jest bardzo fajne. Cena hmmm zależy od stanu.

To napewno nie jest jedyny egzemplarz tego auta w PL. Highlinerów na forum mamy 3 napewno, a w PL znajdzie się jeszcze kilka.

Przyjżyj się amorkom czy nie ciekną. Jeżeli auto ma EDC to znaczy, że ma 4 amorki hydrauliczne (koszt 1 ok. 1500zł), tym samym nie ma NIVO (bo niwo to tylko 2 tylne amorki hydrauliczne). Zobacz czy auto nie jest sztywne

posprawdzaj wszystkie detale czy są sprawne. Co prawda jesteś elektronikiem ale chwilę czasu może zająć naprawienie paru śmiesznych drobiazgów. Sprawdz to tylne sterowanie w podłokietniku.

Reszte posprawdzaj jak w każdym aucie które kupujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C sie tyczy tego urzadzenia napeno juz to opisywalem jak dzila i do czego sluzy nalezy uwaznie czytac posty a do czego jest podpiete na pewno dwlasnie do sond jak tz do podcisnieniowych wezy idacych do pzrepustnic jak tez do gniazd mieszczacych sie dignostycznych lub kostek jak kto woli polaczeniowych silnika z reszta samochodute na nadkolu kierowcy a sam system dzialania opisywalem ale nalerzy poczytac dokladniej Co do E32 w long nie powiedzialem ze ich w Polsce niema z tym ze 740il jest bardzo maloa ja nie milaem okazji tak jak pisalem wczesniej spotkac sie z czyms takim z reguly byly to 735il lub 750il

Co do spalania ayto tak jak pisalem pali w miescie 15/16litrow a to czy mi w to kolega wierzy badz nie jest dla mnie malo wazne pisalem ze zapeaszam na test i sprawdzi na wlasne oczy a wterasie nie pzrekracza 9-10litrow az ewszystkim pala 22litry to zapewne z reguly musza miec cos nie tak jakies uszkodzenia ktore powoduja podwyzszone zapotrzebowanie na paliwo i zapene sa to sondy jak tez pzreplywomierze na ktore 750v12 jest bardzo czule CO do metody komp nigdy nie pokarze dokladnie w aucie spuscilismy paliwo do Zera zalalismy go 20litrami paliwa i jazda po miescie auto po pzrejechaniu w zbiorniku po ponownym zlaniu paliwa mialo jeszcze nie pelne 4litry wiec dla mnie to wystarczajacy dowod poztym mamna to swiadkow w postaci kolegow znajoych ktorzy notabene tez jezdza e32 z tym ze 735 i sam stwierdzil ze to nie wiarygodne ale jest to fakt I to sprawdzony w trase pojechal ze mna do niemiec po swoje BMW i sam moja tankowal a wracal juz swoja wiec jego spalila w trasiewiecej niz moja bo taka byla umowa ze placi za dwie BMKI paliwo i to sam sie przekonal na wlasnej skorze ale juz nie chce mi sie kolegi pzrekonywac do swoich racji moize kiedys podjedzie i sam sie przekona

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak tak czytam te wasze opinie to zaczynam sie bac. Tzn jestem przygotowany na wyzsze spalanie w miescie ale to co czytam to lekko mnie przeraza. Teraz w e36 mam koło 15 po miescie. Myslałem ze wiecej jak 18 to nie wezmie. No ale mimo wszystko rozpoczynam poszukiwania 7 Il juz na dobre. Rozmawiałem z paroma znajomymi i raczej bede szukał idealnego egzemplaza za granicą u zachodnich sąsiadów. Tego tam jeszcze mozna troche znalezc. Troche się boje kupic auto w polsce no chyba ze kupiłbym od dilera z gwarancją. Wiem ze serwisy jak sprzedają uzywane auta to dają na nie gwarancje. A moze ktos z kolegów ma jakąs ciekawą wersje do sprzedania? Albo kogos znajomego. Jednak uprzedzam ze szukam auta wrecz idealnego. Na błedach juz sie uczyłem i 2 raz nie zamiezam. Wiec sprawdzenie bedzie bardzo gruntowne. A wszelkie ukryte wady o których nie zostane poinformowany przy zakupie bedą podstawą do zwrotu auta no chyba ze koszty nie bedą duze. Z tego co wiem w Polsce jest rekojmia na auta uzywane i taką umowe zamiezam sporządzic jezeli trafi się egzemplaz w polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to jest troche jak muwisz ja sam mam juz trzecia E32 i w kazdej przy zakupie mialo byc wszystko super ale zawsze wychodzilo szydlo z worka po kilkunastu dniach wiec tak e32 sa samochodami bardzo wymagajacymi pzregladow jak tez umiejetnego utrzymania go pzrez dbajacego onia wlasciciela mozna niemowie ze nie dostac w Polsce zadbany egzemplarz ale zapewne bedzie on wtesy kosztowal grubo ponadto co oferuja na aukcjach i wogloszeniach napeno ponad 12do 13tys zaleznie od wersji jak tez pzrebiegu i wyposazenia sam nauczony nauczkami dzieki akurat sytuacji w zyciu mam mozliwosc kupna aut w niemczech i teraz sam pojechalem wlasnie po swoja do Niemiec pzryjechalem nia do Polski we wrzesniu i narazie procz zarowek jakis tam dwoch kabelkow czy zasniedzialego czujnika Wymiany oleji i filtrow nic w niej nie robie i jezdzi is prawuje sie perfekcyjnie auto pzred zakupem jeszcze w niemczech zostalo sprawdzone pzrez mojego pracodawce i znajomego zarazem ze ma udokumentowany pzrebieg wszystkie przeglady ksiazke servisowa jak tez stan tech w idealny Wlasnie na iej mam zalozony ten system EGS ktory pomaga jej w mniejszej ilosci spalnia i zanieczyszczen splinami atmosfery w obecnej chwili samochody strszej daty musz byc wyposazane w te urzadzenie bo nie przejda TUV a u nas te auta jezdza normalnie na standartowych sondach i ta emisja splin mimo ze sa sprawne nie jest wystarczajaco czysta wedlug wymogow niemieckich wiec napewno o czyms to swiadczy ze samochody z niemiec beda napewno bardziej sprawne pod katem ich wymagajacych pzrepisow i norm dopuszczenia do ruchu A w Polsce kupilem 750 z konsulatu Belgii i miala duzo gorszy stan niz ta ktora teraz pzryprowdzilem z niemiec Wiec mozna poszukac czegos u nas ale jak bedzie dobra to tez bedzie trzymac cene w niemczech dochodzi ich cena jeszcze do 4000euro jak maja Tuv i wazne badania wiec nie mozliwoscia jest kupno w idealnym stanie tech takiego auta u nas Taniej niz w miejscu gzdie je produkowano i jest ich ojzcyzna

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zatym idzie zmniejszyc ilosc podawanej miesznki sygnalu z sondy do komp a z tamtad do przepustnic pzreplywomierzy i wtryskow odlacz sondy i zobacz jak ci skoczy splanie a ten system wlasnie glownie nimi steruje

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba z tym spalaniem to chyba lekko nagiąłes.....

Dobra,zdrowa 750 pali w miescie do 16l benzyny, w trasie srdnio9-10l.

 

No kolejny co jeździ na lince za holownikiem :lol: :mrgreen:

Poza tym gratulacje bo nawet instrukcja która zwykle zaniża spalanie przy Tobie wymięka :twisted2:

 

 

adi0583 E32 750 to naprawdę fajne autko jednak jak masz zamiar kupić V12 to duchowo przygotuj się na szok cenowy przy zakupie części. Nie chodzi mi tutaj o zamienniki bo tych jest naprawdę bardzo mało w porównaniu z innymi modelami BMW i niestety będziesz raczej skazany na zakup oryginałów (Przykłądowo - tłumik około 2 tys zł, uszczelka kolektora ssącego która bardzo często daje po pupie coś ponad 2 tys itd. :mrgreen: )

Osobiście przerobiłem wymianę pompy wspomagania i 2 czujników i nawet nie chce pamiętać ile za to zapłaciłem bo do tej pory sierść mi na karku staje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Zomol...widze,ze jestes madrzejszy od telewizora...Mógłbym powiedziec,ze ujrzałęm juz dno studni ludzkiej głupoty,ale zawsze mozna spotkac kogos,dzieki komu dowiaduje sie,ze studnia jednak nie ma dna...

Na takich niedowiarkach jak ty mógłbym jeszcze duzo zarobic,ale nie chce mi sie prowadzic juz głupiej dyskusji.Ja powiedziałem swoje,a madry człowiek powiedziałby"GRATULUJE"udanej wersji 750,a tak wypowiedzi swiadczą tylko o twojej zlosliwosci.

Poza tym,to nie ty jezdzisz tym samochodem,nie ty go kupiłes i gucio o nim wiesz bo nigdy nim nie jechałes.Moge wnioskowac ze twoje teorie sa wyssane z palca,i miałes przykre doswiadczenia majac BMW750.Współczuje i na nastepny raz nie oceniaj samochodu dopóki nim nie pojezdzisz...

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jestem przygotowany na zakup bardzo dobrego egzemplaza. Mam 28tys bo miało byc e38 ale dla mnie e32 jest takie bardziej "kozackie" Zuca się w oczy juz z daleka jak ma troche niklu i piekne felgi, do tego delikatne obnizenie no i ciemny kolorek. Powiedzmy tak za model e32 moge dac powiedzmy 18 do 20tys bo jednak rocznikowo juz stare. Narazie mam jeszcze swojego poczciwego schizterka wiec nie mam noza na gardle i jezeli nawet bede szukał ją 3 czy 6miesiecy to poczekam.

 

Z innej beczki: naprawde uszczelka pod kolektor ssący moze kosztowac 2tys zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.