Skocz do zawartości

Wyrzucenie katalizatora


jareczek_j

Rekomendowane odpowiedzi

No i po problemie, dzisiaj założyłem tłumik od E30 323 i jest w porządku. :D

Ale bez kata to już nie jest ten dźwięk. Dlatego jak ktoś nie ma zawalonego kata radze się nie czepiać, bo przyrost mocy po jego wyrzuceniu jest praktycznie nie zauważalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie zostawilem oryginlany tlumik przelotowy ktory jest za katem (ktos pisal ze sie nie da = niby czemu mialoby sie nie dac ?? ), zamiast kata 2 rury o troche wiekszej srednicy i jest spoko.

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba pisalem. ogladalem go z kazdej strony z tlumikarzem i nie mielismy pomyslu jak uciac sama czesc z katem ,zostawic sam tlumik i dospawac 2 rury.

chyba ze ten moj fachowiec mial to w 4 literach i nie chcialo mu sie bawic w takie gierki.

co by nie bylo, wydatek nie duzy na srodkowy od 323 i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały wydech firmy SEBRING. Katalizatora nie mam tylko strumienicę. Wszystko pyka aż miło. Bass z wydechu zwraca uwagę ale nie jest przesadny. jeśli miałes katalizator to lepiej by go zostawić. Kup używany to nie wyjdzie drogo. Poszukaj na Allegro a jak nie znajdziesz to moge Ci załatwić. :cool2:
http://img530.imageshack.us/img530/7382/bmwx3wd9.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareczek_j

 

Napisałem rura + tłumik srodkowy bo po wycieciu kata z beemki nie znajdziesz chyba nigdzie tak długiego tłumika srodkowego. Na samej rurze bedzie słychac auto z 5 kilometrów a brzmienie zamieni sie w pierdzenie.

 

Koledzy jesli kogoś przypóścmy nie stać na kata zastepczego metalowego lub porcelanowego,a nie chce mieć tzw:"pierdu" to nie wstawiajcie rurki ,a w to miejsce tłumik przelotowy absorpcyjny.Zalety:

1-taki tłumik rozpręża gazy!

2-jest cicho jak na nowym kacie albo i ciszej!

3-koszt to od 100-170 z robocizną(zalezy czy 1 - 2 rury)

Więc prosze wziąśc to pod uwage-a tłumikami zajmuje sie kilka ładnych lat.

Nie wstawiać zweżki lub łuski(strumienica) nigdy zamiast kata jak juz to zamiast środkowego,a nie kata!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.