Skocz do zawartości

Trwałość 2,5 tds


grzegorzg

Rekomendowane odpowiedzi

a jaki ten tds ? z ktorego roku ? co to za model ? 300 tys na silnik no to jest roznie, moze jeszcze pojezdzic, ale nie powiem juz o innych rzeczach, jakies pompy paliwowe, wtryskowe, pasek klinowy i rozne rzeczy, elektryka, pelno czujnikow , w tych tds'ach jak sie zacznie psuc oj to lepiej nie mowic, ja bym nie polecal, na prawde lepiej td,

nie wiem dlaczego ale np. na allegro zauwazylem ze 524td z ok 89-91 rok sa drozsze od tds'ow z 91 roku 525tds, moze dlatego ze te tdsy wlasnie sie psuja,

mam 525tds e34 z 91roku i juz nie moge z nim wyrobic, co naprawie to cos innego sie popsuje, niby ma 180 tys przejechane, ale mogl byc przekrecany licznik,

mam tez 524 td z 85 roku i ma przejechane 711 tys juz ;) (nie przekrecany licznik hehe) i jezdzi i sprawuje sie duzo lepiej jeszcze niz tamten tds

nie polecam na prawde tds'a

2,4 t. diesel najbardziej nie udany silnik...znajomy remontowal 2 razy silnik za 3 razem wymienil caly i predko sprzedawal puki to jezdzilo jeszcze. Notorycznie padaja glowice & turbina. TDS jest o niebo lepszy jesli wymienia sie olej na czas oraz nie dopusci sie do przegrzania jest to silnik nie do zjechania. Przy 200-300 tys. km moze padac pompa wtryskowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.