Skocz do zawartości

Jak myslicie warto go kupic?


vising

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w tytule... Zamierzam kupić samochód.. I to ma być 520.

Moze ktoś je oglądał zebym nie jechał na darmo...

 

http://www.allegro.pl/item159160587_bmw_520_z_gazem_atrakcyjny_wyglad.html

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=158310440

 

Prosze o POMOC!!!

Było:

E36 318i '91

E34 525i '93

E36 318TDS '97 :)

Teraz:

????

Różnie to było ale z BMW do końca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre!!!! :clap: obydwa staly jako auta pokazowe????? :mad2: :duh: no tak,staly po komisach w niemczech ,bo nikt ich tam nie chcial kupic,ale polak potrafi :mrgreen: ,pewnie podpicowane ,doprowadzone do jako takiego stanu uzytkownosci,i czekaja pewnie na jakiegos jelenia :mrgreen: moim zdaniem ta beta z Krakowa,to raczej wychukana bedzie zdrowo,jazda w korkach ,tragedia,i ten przebieg w aucie 19sto letnim?????? :mad2: ja mysle ,ze tam grubo ponad 3stowy naklepane bedzie,co z tego,ze fele calkiem calkiem.

Pozatym,czemu chcesz 2litry z gazem??????? to chyba najgorszy motor ( poze 1.8) jaki mozna bylo wsadzic do 5tki.

Jak juz szukasz 5tki ,to rozgladnij sie za 2.5 z wanosem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mozna sie napalac na auto ze zdjec. Pare razy juz sie przejechalem ... i nie polecam. Lepiej pojechac jak jest blisko posprawdzac i wziac, a nie jechac taki kawal i powiedziec dziekuje bardzo ale to bity zlom. A jesli chodzi o gaz ( po prostu za duzo problemow z tym jest). Jak dla mnie odpada, proponuje wiekszy silnik do 5. Edytowane przez pigus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze mowie ze szukac zawsze jak najmlodszego samochodu za dana kwote Pogodzenie stanu i ceny dojscie do kompromisu.Misi epodoba ta zielona nawet mlodsza o 4lata-ale spogladanie na auta ze zdjec to moim zdniaem kiepska weryfikacja( w przebieg jej nie wierze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odradzam tylko troszke chce uswiadomic ze to kosztowna zabawa moze sie okazac.

 

Malo ktore e34 sa w dobrym stanie , sa jasne perełki ale takie nie ida na sprzedaz . Kiedys marzylem o e34 ale byla bardzo daleka od moich mozliwosci finansowych. Ogolnie mi sie podoba bo w sobie to cos ...

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zielona jest nawet ladna.Tylko faktycznie motorek slaby i zblokowany jeszcze przez gaz :( Ale z tych dwoch ta zielona.Osobiscie nie lubie gangsterki takiej jak ta szara :nienie: Zielona wyglada w miare seryjnie i na w miare zadbana.

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem przerabialem niedawno jak 2-ga e34 kupowalem.

to co jest na zdjeciach to jest tylko zarys tego jak wyglada, ogladnalem chyba pare aut w przeciagu ostanich no moze niecalych 2 tyg i tylko 1 sztuka wygladala tak jak na zdjeciu...

reszta to totalne padaki.

a i tak po auto musialem jechac dosc kawalek bo do lodzi, ale oplacalo sie:)

 

szukaj auto po polsce i ewentualnie pros aby ci je ktos ogladnal. czasem lepiej wydac wiecej na podroz i kupic auto gdzies dalej bo mozesz wiecej dolozyc do padliny.

 

Ta zielona jest nawet ladna.Tylko faktycznie motorek slaby i zblokowany jeszcze przez gaz Sad Ale z tych dwoch ta zielona.Osobiscie nie lubie gangsterki takiej jak ta szara Mad Zielona wyglada w miare seryjnie i na w miare zadbana.

moim zdaniem kolor tu jest ostatnim kryterium na ktore nalezy patrzec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dla kogoś klimatyzacja w E34 to BARDZO BOGATE WYPOSAŻENIE, to ok. A gdzie tempomat? komputer? grzane siedzenia? itd. itp.

Dalej... takie spalanie na gazie, to u mnie w M50B25S2 nie występuje przy normalnej jeździe. Wniosek: ma II generację lub cholernie ciężką nogę. Jeżeli ma II generację, to sobie odpuść na dzień dobry.

 

Ponadto to, co piszą koledzy... jedź i ogladnij, to podstawa.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla waszego zdania - ale pierdoły gadacie żeby nie kupować krajowego tylko targać z niemcowni :mad2: :mad2: :mad2:

Nie rozumiem tego myslenia - to znaczy, że w Polsce nie ma perełek ani aut w dobrym stanie a u Niemca to bonanza samochodowa?

A nie pomysleliście, że właśnie Niemcy wiedzą, że tak myslimy i wcisną Polakowi byle padline......

Kupno samochodu to inwestycja i trzeba się solidnie przygotować do zakupu (między innymi po to jest to forum - można poradzić koledze na co ma zwrócić uwagę przy zakupie aby nie wtopić).

W Polsce są dobre auta - tylko troche trzeba się natrudzić.

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ace e 34 napisal:

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 11:32 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem przerabialem niedawno jak 2-ga e34 kupowalem.

to co jest na zdjeciach to jest tylko zarys tego jak wyglada, ogladnalem chyba pare aut w przeciagu ostanich no moze niecalych 2 tyg i tylko 1 sztuka wygladala tak jak na zdjeciu...

reszta to totalne padaki.

a i tak po auto musialem jechac dosc kawalek bo do lodzi, ale oplacalo sie:)

 

szukaj auto po polsce i ewentualnie pros aby ci je ktos ogladnal. czasem lepiej wydac wiecej na podroz i kupic auto gdzies dalej bo mozesz wiecej dolozyc do padliny.

 

Cytat:

Ta zielona jest nawet ladna.Tylko faktycznie motorek slaby i zblokowany jeszcze przez gaz Sad Ale z tych dwoch ta zielona.Osobiscie nie lubie gangsterki takiej jak ta szara Mad Zielona wyglada w miare seryjnie i na w miare zadbana.

 

moim zdaniem kolor tu jest ostatnim kryterium na ktore nalezy patrzec...

Nie sugerowalem sie kolorem jak piszesz tylko wygladem zewnetrznym.I jak napisalem zielona wyglada na bardziej zadbana i lepiej utrzymana.Czytaj uwaznie :duh: A swoja piatke kupilem w PL w Nadarzynie i jestem super zadowolony:))

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce są dobre auta - tylko troche trzeba się natrudzić.

 

Przed wejsciem Polski do UE kupno uzywanego BMW w dobrym stanie w Polsce graniczylo z cudem. Teraz jest duzo latwiej, glownie dzieki temu, ze na rynku jest sporo samochodow sprowadzonych w ciagu ostatnich 3 lat.

 

Co do tych dwoch egzemplarzy: prawdopodobnie oba maja instalacje LPG II generacji (skoro jeden sprzedajacy nic o tym nie napisal, a drugi napisal 'dobra' instalacja gazowa :lol: ), co moim zdaniem oznacza, ze nalezy je sobie odpuscic.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam auta od prywatnych właścicieli z niemiec. Ryzyko jest bardzo małe bo tam o auta dbaja i nie naprawia ich "rysiek z konca wsi" tylko normalny serwis BMW.

 

Jak masz daleko do tych miejscowości to powiedz to przez telefon kolesiowi i idz na układ taki że jak sie dopatrzysz np jakiejś wgniotki na lakierze czy czegoś podejrzanego z silnikiem to niech schodzi z ceny. Przy kupnie mojej tak miałem i gośc na serio nie mial z czego schodzic a autko do dzis dobrze smiga. Jesli zacznie krecic nosem to wciska kit potwierdzajac ze opis tych aut tez nim jest.

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest duzo latwiej, glownie dzieki temu, ze na rynku jest sporo samochodow sprowadzonych w ciagu ostatnich 3 lat.

 

I od tych 3 lat nie są serwisowane albo naprawia je "pan Kazio" swoim młotkiem.

Dlatego mówię o kupnie samochodu w PL ale nie eksploatowanego u nas.

Po E34 nie opłaca się jeździć na długie wycieczki po Europie.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest duzo latwiej, glownie dzieki temu, ze na rynku jest sporo samochodow sprowadzonych w ciagu ostatnich 3 lat.

 

I od tych 3 lat nie są serwisowane albo naprawia je "pan Kazio" swoim młotkiem.

Dlatego mówię o kupnie samochodu w PL ale nie eksploatowanego u nas.

Po E34 nie opłaca się jeździć na długie wycieczki po Europie.

 

Czyli trwierdzisz, że Niemcy swoje 15 letnie e34 serwisują w ASO do końca (płacąc za przegląd kilkaset euraków - albo i więcej) a potem sprzedają te swoje wycackane e34 Polakowi za 1,5 euro (albo i mniej)?

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla waszego zdania - ale pierdoły gadacie żeby nie kupować krajowego tylko targać z niemcowni :mad2: :mad2: :mad2:

Nie rozumiem tego myslenia - to znaczy, że w Polsce nie ma perełek ani aut w dobrym stanie a u Niemca to bonanza samochodowa?

A nie pomysleliście, że właśnie Niemcy wiedzą, że tak myslimy i wcisną Polakowi byle padline......

Kupno samochodu to inwestycja i trzeba się solidnie przygotować do zakupu (między innymi po to jest to forum - można poradzić koledze na co ma zwrócić uwagę przy zakupie aby nie wtopić).

W Polsce są dobre auta - tylko troche trzeba się natrudzić.

 

dokladnie tak jak kolega gada :cool2: wszyscy mysla,ze w niemczech to 16letnie cudo kupi,z przebiegiem 100tys i wogole takie tam :duh: :mad2: kazdy,kto kupuje auto za granica,a potem je szybko sprzedaje,to handlarz ZLOMU!!!!!! W polsce tez mozna kupic piekna bete,naprawde nie wychukana,nie bita ,zadbana,tyle,ze trzeba za nia dac troszke wiecej kaszany,a nie kazdy docenia stan techniczny samochodu.Wiekszosc kupujacych patrzy najpierw na przebieg samochodu ( a tego w polakach juz sie zmienic nie da !!!) :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg, rok i cena

 

reszta nie ma zadnego znaczenia :)

 

a wiec stan techniczny kolego masz gleboko w D....????? :clap: :mad2:

Gratulacje :clap: A wiec domyslam sie ze jestes jednym z wielu polakow,ktozy kupuja wraki,z przekreconymi licznikami,za smieszne pieniadze. Stan techniczny pojazdu powie ci o nim prawie wszystko :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie nie zrozumiales :)

 

napisalem to ironicznie podumowujac podejscie polskich handlarzy

i takze wiekszosci kupcow dla ktorych liczy sie rocznik, bo latwiej potem sprzedac

 

nie chce sie tutaj chwalic za ile kupilem swoje auta, ale moge cie zapewnic ze gdybys chcial kupic takie auto jak ja to nie zapalcil bys tyle ile ja za nie dalem

 

ale mam satysfakcje ze moja e38 z 98 jest w takim stanie w jakim bardzo trudno jest spotkac inna z tego rocznika

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aut to ta zielona jest na fotach ładna, szara miała przekładaną tapicerkę i w środku jest "czarna krowa w kropki bordo" - nie było szaro-czarnych desek rozdzielczych, boczki mają zaślepki po korbach, ta tapicerka łączona była z czarnymi boczkami i deską :duh: - jest 100% pewności że cały środek był zdejmowany i zakładany . Nie jestem przeciwnikiem "dozbrajania samochodu" lecz powinno się to robić konsekwentnie i ze znajomością (nie wygląda to na "byłego właściciela Ery")...

 

Co do "nie kupuj tych co jeździły po Polsce" - hmmm, po roku i tak nie bedziesz miał różnicy, bzdurna teoria, trzeba kogoś kto się zna by się przejechał i zaglądnąć co jest do robienia w zawieszeniu, nic więcej nie da się wymyśleć.

Pozdrawiam

- Sim One -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.