Skocz do zawartości

Ustawienie prędkości wycieraczek i elektryczne szyby???


johnny82

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa pytanka

Jak ustawic predkosc wycieraczek? Biorąc raz do gory pióra ruszaja sie chyba zaleznie od predkosci, ale czasami to jest za wolno, a ciagla praca jest za szybka. W jakie pozycje sie przelacza dzwignie zeby ustawic predkosc?

 

Drugie pytanie dotyczy elektrycznych szyb.

Mam e36 coupe, co zrobic zeby szyby zamykaly sie (otwieraly) same po przytrzymaniu przez chwile przycisku. Zebym nie musial trzymac caly czas az to zamkniecia (otwarcia) ???

 

Z gory dzieki za podpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawianie wycieraczeki dziala niby tylko jak sie ma spryskiwacze reflektorow w e36... tak slyszalem, co to szyb to guzikimaja 2 stopnie pierwszy normalny i drugi jak sie mocniej nacisnie jest drugie pstryk i wtedy same jada juz do konca.

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(....) czy jest jakis sposob ustawienia tych wycieraczek dla osob co nie posiadaja spryskiwaczy?

 

Jest :) ingerencja w elektronikę i zmiana parametrów sterownika, innego sposobu nie ma oprócz wymienionego wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie u mnie tez to nie dziala bo nie mam spryskiwaczy na reflektory ale czy jest jakis sposob ustawienia tych wycieraczek dla osob co nie posiadaja spryskiwaczy?

 

U mnie jest troche inaczej, bo żeby to ustawianie zadziałało trzeba przed cała operacją włączyć na chwilę tryb ciągły wycieraczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg instrukcji w E36 czas przerwy można ustawiać tylko w przypadku wyposażenia samochodu w spryskiwacz reflektorów właśnie metodą 0-1-0, gdzie odstęp czasowy pomiędzy 1-0, to ustawiony czas przerwy między wycieraniem ... ciekawe czemu tylko w tym przypadku - tego instrukcja już nie podaje :roll:

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.