Skocz do zawartości

Problem z chlodzeniem???


BOSS881123

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem dzis jechając do miasta miałej sytuacjie ze zagotował sie płyn w chłodnicy i wyciekł.Gdy poczekałem kiedy ostygł zalałem plynu i odpaliłem i wskazuje mi cały czas wskazowka na srodku ale gdy jednak postoje na odpalonym silniku to wskazowka sie podnosi dalej i nawet gdy zostawiłem na 1godz na podworku i odpaliłem wskazowka była na srodku???I mam do was pytanie co za tym stoi???
BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uklad moze byc tez zapowietrzony-spusc caly plyn zalej i dobrze odpowietrz, jak nie bedzie zmian inwazyjnie rtermostat i visco do sprawdzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzniesz silnik jak cos z tym nie zrobisz...

sprawdz:

visco

termostat

jesli cinienie rosnie, moze byc cos z glowica, uszczelka itd

Moim zdaniem pedz do mechanika, a nie dywaguj na forum...

pzdr

http://img484.imageshack.us/img484/852/logo04cq1.jpg

BMW E39 525 TDS, BMW E10 2002' 1972

Ducati 900 Monster, KTM 520 EXC Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mozliwe, ze juz lekko przegrzales silnik.

 

Kolego od 2002 Ti, widzialem Cie jakies 3 dni temu w Poznaniu na rondzie Kaponiera :) (Chyba to byles Ty, czerwone 2002) Piekne masz to autko. Pozdrawiam.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starym ja tez tak myslałem zapowietrzony uklad itp itd, okazało sie, ze wisko miałem walnięte a nie termostat jak caly czas myslalem, raz czy dwa razy przegrzałem lekko silnik i głowica do roboty, uszczelka i planowanie, teraz jezdzi jak owinien ale sporo kasy wlozylem w robote:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie moze ktos gdzie w poznaniu sprawdzaja szczelnosc glowic BMW ...prosze tylko o dobre i sprawdzone warsztaty

 

Ryszard Mankiewicz, ul. Dąbrowskiego - skrzyżowanie z Al. Polska. Wjeżdża się w bramę od ulicy. Jest to jednocześnie dealer motocykli Yamaha, ale jego głowna specjalizacja to właśnie głowice.

Jeśli chcesz zlecić zdjęcie głowicy i jej zrobienie to polecam Roberta Dolatę w Poznaniu oraz Zygmunta Marchlewskiego w Długiej Goślinie (on mi robił remont głowicy w tds).

 

Kolego od 2002 Ti, widzialem Cie jakies 3 dni temu w Poznaniu na rondzie Kaponiera :) (Chyba to byles Ty, czerwone 2002) Piekne masz to autko. Pozdrawiam.

Hej, dziękuję dziękuję :) To pewnie ja jechałem - odwoziłem autko do mechanika w Puszczykowie. Aczkolwiek ja mam tylko normalne 2002, ti (a jeszcze lepiej tii) bardzo bym chciał :)

pzdr

http://img484.imageshack.us/img484/852/logo04cq1.jpg

BMW E39 525 TDS, BMW E10 2002' 1972

Ducati 900 Monster, KTM 520 EXC Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale ja jestem z Konina i glowice musze do poznania zawiesc bo nie chce zeby ktos sie u mnie w Koninie wachu sie uczyl i autko stoi juz w warsztacie i w tym tygodniu bedzie sciagana glowica i najprawdopodobniej jest uszkodzona bo nie moge odpowietrzyc ukladu albo uszczelka w co watpie...walcze juz dlugo z moim BMW :) probowalem wszystkiego nowa pompa visco termostat chlodnica wyjeta przeczyszczona jakimis srodkami zrącymi i nic caly czas sie grzeje mam nadzieje ze w koncu naprawie autko a i jeszcze jedno ile trwa takie sprawdzanie glowicy ??? :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, pewnie będzie problem, aby zrobili to na miejscu. Spróbuj jednak zadzownić, może się dogadasz: http://regeneracja-glowic.pl/

Marex Motor MANKIEWICZ

60-594 Poznań, ul. Dąbrowskiego 175

tel. (0 61) 84 76 888, 0 607 128 145

pzdr

 

Zerknij na www - znalazłem takie info:

 

"Dostarczając głowicę do naszej firmy sprawdzimy bezpłatnie "Vacum Testerem" firmy Serdi szczelność zawór - przylgnia zaworu."

http://img484.imageshack.us/img484/852/logo04cq1.jpg

BMW E39 525 TDS, BMW E10 2002' 1972

Ducati 900 Monster, KTM 520 EXC Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.