Skocz do zawartości

Smierdzi jak cygance z tobołka :)


Rekomendowane odpowiedzi

No własnie - jak właczę grzanie i to niezależnie czy klima włączona czy wyłaczona to śmierdzi jakby ktoś zdechłego kota nawtykał do układu. Czy "serwis klimatyzacji" pomoże czy musze dokonać innych zabiegów, żeby odkazić dziada? ;)
Proponuję użyć wyszukiwarki na forum..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję użyć wyszukiwarki na forum..

 

Pierwsze co zrobiłem to użyłem wyszukiwarki, jednak rezultaty mnie nie zadowoliły. Może nie potrafię tak wspaniale formułować zapytań jak Ty, dlatego nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Pomożesz?

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję użyć wyszukiwarki na forum..

 

Pierwsze co zrobiłem to użyłem wyszukiwarki, jednak rezultaty mnie nie zadowoliły. Może nie potrafię tak wspaniale formułować zapytań jak Ty, dlatego nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Pomożesz?

 

no jesli szukałes postów o zapachu spod tobołka cyganki to istotnie moglo byc malo wskazówek.

 

Odgrzybianie - w zakladzie lub we wlasnym zakresie. Ktos pisal, ze wyszlo swietnie przy uzyciu pianki dostepnej w supermarkecie

pozdrawiam

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Norauto pełen serwis klimy - odgrzybianie plus napełnienie - w okolicy 250 zł. Ja bym nie oszczędzał. Raz wydatek, fachowo zrobione i po temacie na dłuższy czas/

Pytanie za 100 pkt - na ile taki serwis wystarcza??

pzdr

http://img484.imageshack.us/img484/852/logo04cq1.jpg

BMW E39 525 TDS, BMW E10 2002' 1972

Ducati 900 Monster, KTM 520 EXC Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Norauto pełen serwis klimy - odgrzybianie plus napełnienie - w okolicy 250 zł. Ja bym nie oszczędzał. Raz wydatek, fachowo zrobione i po temacie na dłuższy czas/

Pytanie za 100 pkt - na ile taki serwis wystarcza??

 

1. 250zl to troche duzo azle z drugiej strony w cene jest wliczone napelnianie, ktorego nie wiem czy potrzebujesz

 

2. Odp. za 100 Pkt. Taki zabieg pomoze na bardzo dluuuugo ale pod jednym warunkiem. Zeby klima znowu nie zaczela smierdziec zawsze przed skonczeniem uzywania nalezy wylaczyc klime i przedmuchac kanaly powietrzne zeby sie osuszyly tzn. wylacz klime i daj nadmuch na maksa przez jakas 1 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy jakies zwierzadko nie zaleglo sie pod maska , zobacz czy nie schpowalo sibie jakiegos jedzonka na pozniej, moze myszy gdzies masz, polukaj najpierw czy nie widac jakis dziwnych rzeczy pod maska-moj ojciec mial kiedys kawal skury ( chyba swinskiej) na silniku-jakis gryzon go tam zatachal i zostawil, mial tez myszy popatrz co ijak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.