Skocz do zawartości

jaguar


zalew

Rekomendowane odpowiedzi

nie znam się na rynku reklamowym i przepisach, ale też raczej obstawiam, że to nie jest real... nie wydaje mi się, żeby mogli posłużyć się w swojej reklamie inną marką - a zgody na wykorzystanie wizerunku w takiej reklamie raczej Jag by nie dał. Gdyby to zrobili bez zgody, to pewnie prawnicy Jaga by ich zniszczyli...

Ale może to reklama Jaga, który pokazuje że BMW ma... pod ogonem :twisted2:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam od wejscia do ue w reklamie mozna produkty porownywac do produktow innych producentow pod warunkiem, ze ma sie potwierdzone dane swiadczace np o wyzszosci jednego produktu nad drugim :worried:

 

pamietajcie ile reklam nieoficjalnych walalo sie po necie (np zywca - komu by sie chcialo wklejac urywki z zywcem? amatorksie nie mialy wizerunku piwa, a tylko napisy "prawie robi wielka rozniece" i na tym sie konczyly) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cos jest dozwolone i wiele reklam jest oficjalnych, vide reklama audi gdzie odwieszane kluczyki samochodow innych marek ukladaja sie w znak audi, czy bmw robiace rowne kolka na deszczu a audi robiace niekontrolowane poslizgi ktore tworza 4 kola audi, reklama pepsi gdzie dzieciak staje na puszkach od cocacoli zeby siegnac do automatu itd...

 

czy ta konkretnie jest realna nie wiem, ale jakos wykonania poki co sugeruje mi ze tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie przypomnianego przez kadenmpwr wątku o gratulacjach i prawdziwości tych reklam...

nie wnikam czy tamte były prawdziwe, przeczytam go za chwilę żeby zobaczyć czy to zostało rozstrzygnięte... ale co do reklam "gratulujących" -

numer 1/2007 AMiS - właśnie zakupiłem, a tam na końcu reklama...

"Firmom Toyota i Mazda gratulujemy nadzwyczajnej niezawodności samochodów! Mazda Demio i Toyota Yaris zajęły ex aequo drugą pozycję w teście..." i fota z Subaru Foresterem na pudle - oczywiście najwyższym :mrgreen:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.